A- A A+

برپایی میز ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در نماز جمعه شهرستان ها

  • چاپ
  • ایمیل

در راستای تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات به مشترکین، میز ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در مصلی ها و محل برگزاری نمازجمعه شهرستان های استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی، به منظور خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مشکلات مردم، پیش از شروع خطبه ها و نیز پس از اقامه نماز جمعه میز ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب استان در محل برگزاری نماز جمعه مرکز استان و سایر شهرستان ها دایر شد.

در این برنامه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای استان به همراه معاونین خود در مرکز استان و در شهرستان ها مدیران امور آب و فاضلاب به همراه مدیران حوزه مشترکین و نیز بهره برداری و توسعه آب و فاضلاب، ضمن پاسخگویی به مراجعین، بر کیفیت برپایی میز ارتباطات مردمی و تکریم ارباب رجوع نظارت داشتند.

پاسخگویی به سؤالات و درخواست‌های مربوط به مسائل آب و فاضلاب، خدمات مشترکین، تشریح وضعیت تأمین، توزیع، کنترل کیفی و بهداشت آب شرب ساکنین شهرها و روستاهای سطح استان از جمله فعالیت‌ها و اقدامات آبفا در میز ارتباطات مردمی نماز جمعه این هفته بود.

روابط عمومی شرکت آبفای استان هدف از برپایی میز ارتباطات مردمی در نماز جمعه را علاوه بر کاهش فاصله بین مردم با مدیران و تکریم ارباب رجوع، تسریع در حل مشکلات و رفع موانع موجود دانست.

لازم بذکر است مشترکین می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به امور مربوطه در شهرستان ها،  از طریق آدرس الکترونیکی و با مراجعه به سایت شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی به نشانی  https://www.abfankh.ir  خدمات خود را دریافت کنند.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
866 بازدید
10644 بازدید

1.21%
11.24%
1.93%
0.04%
0.10%
85.47%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):7
7 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 23-05-1401, 07:41