A- A A+

مشکل آب شرب روستاهای عباس آباد، ولی آباد و قاسم آباد برطرف شد

  • چاپ
  • ایمیل

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی،  مشکل آب شرب روستاهای «عباس آباد، ولی آباد و قاسم آباد» از مجتمع آبرسانی 8 روستایی شهید قرایی رفع گردید.

علی پارسایی منش سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان اسفراین با اعلام این خبر گفت: آب شرب روستاهای«عباس آباد، ولی آباد و قاسم آباد» که در گذشته از یک حلقه چاه تامین می شد، در سالهای اخیر با توجه به عدم بارشهای مناسب، خشکسالی ها و کاهش آبدهی چاه مورد نظر از مدار بهره برداری خارج شد.

وی گفت: در راستای بهره مندسازی 3 روستای ذکر شده از آب شرب پایدار و باکیفیت، امور آب و فاضلاب اسفراین شبکه توزیع آب شرب این روستاها را به خط آب تصفیه شده و با کیفیت سد بیدواز وصل نمود تا اهالی این روستاها نیز از آب سد بهره مند شوند.

پارسایی افزود: در راستای اجرای این پروژه و در زمان اتصال خط، آب شرب به دلیل تلاطم آب در داخل خطوط انتقال و شبکه های توزیع دچار کدورت گردید که با پیگیری انجام شده و شستشوی خطوط انتقال، شبکه توزیع و مخزن ذخیره آب، مشکل مرتفع گردیدو در حال حاضر آب شرب روستاهای فوق از آب با کیفیت تصفیه خانه سد بیدواز تامین می گردد.

لازم بذکر است فرماندار اسفراین نیز با حضور در این روستاها، بازدیدهایی را در مورد بررسی کیفیت و کمیت آب شرب منازل اهالی انجام داد

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
333 بازدید
100 بازدید

1.34%
12.46%
2.21%
0.05%
0.12%
83.81%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):14
14 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 29-06-1400, 12:35