A- A A+

روز پنج شنبه دکتر جدی نماینده مردم شهرستان شیروان در مجلس شورای اسلامی  با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در مورد  اعتبارات، مسائل، مشکلات و چالش های مربوط به طرح های آب و فاضلاب شهرستان شیروان با مهندس ساقی مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد. .

مهندس ساقی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور دکتر جدی در شرکت آب وفاضلاب استان و توجه ویژه ایشان به مقوله آب و فاضلاب  با اشاره به سند آبرسانی پایدار به روستا های استان خراسان شمالی گفت:  در حال حاضر بیش از 1500 میلیارد تومان اعتبار برای آبرسانی به روستاهای دارای تنش استان مورد نیاز است که در صورت محقق شدن این مقدار از اعتبارات با برنامه ریزی های انجام شده در مدت سه سال این شرکت قادر است کلیه مشکلات روستاها را حل نماید و تمامی روستا های استان را همتراز شهر ها از آب شرب بهداشتی و با کیفیت برخوردار نماید .  

مهندس ساقی با تشریح  طرح ها و پروژه های آب و فاضلاب در شهرستان شیروان افزود : این شرکت با تمام توان و بصورت شبانه روزی در حال اجرای پروژه هاست و افتتاح 44 پروژه در هفته دولت با اعتبار 228 میلیارد تومان موید این موضوع است .

ساقی افزود : برای حل چالش های موجود در روستا ها از لحاظ تامین آب شرب، همکاری و همراهی تمامی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی مورد نیاز است تا با رایزنی ها و بازگو کردن مشکلات استان خصوصا مقوله آبرسانی به روستا ها ، موانع و مشکلات را از سر راه برداریم و با تخصیص اعتبارات مورد نیاز شرکت آب و فاضلاب را بیش از پیش در اجرای طرح های آب و فاضلاب یاری نمایند .

دکتر جدی نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اقدامات شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت : تمام تلاش خود را در رابطه با رفع موانع، جهت اجرای هرچه سریعتر پروژه های آب و فاضلاب در استان و خصوصا در حوزه شهرستان شیروان انجام داده و از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود  .

دکتر جدی گفت: روستا نشینان عزیز اعم از زنان و مردان که نقش مولد را در بسیاری از محصولات اساسی در چرخه اقتصاد کشور ایفا می نمایند بر گردن همه مسئولین نظام حق دارند و ما نیز بعنوان خادمین این مردم وظیفه داریم اولین نیاز اساسی آنها که همانا برخورداری از  آب شرب سالم و بهداشتی است را تامین نماییم .

خاطر نشان می شود: دکتر جدی در خلال جلسه و در جهت پیگیری و ابلاغ سریعتر ردیف های بودجه ای تخصیص داده شده به شرکت آب و فاضلاب  در سطح استان و شهرستان شیروان چندین مرتبه بصورت تلفنی با مسئولین ذیربط در مجلس شورای اسلامی مذاکره و رایزنی نموده  و افزود تمامی تلاش خود را جهت تسریع در ابلاغ و تخصیص اعتبارات مصوب در این حوزه خواهد کرد .  

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
252 بازدید
100 بازدید

1.34%
12.46%
2.21%
0.05%
0.12%
83.81%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):22
22 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 29-06-1400, 12:35