A- A A+

کسب رتبه نخست جشنواره شهید رجایی توسط شرکت آبفای استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی با حضور دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی، معاونان استاندار، مدیران کل و دیگر مسئولان استان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی، در این نشست از دستگاه‌های اجرایی که بر اساس گروه بندی اعلام شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی بالاترین امتیاز را در دو بعد شاخص‌های عمومی و اختصاصی کسب کرده‌ بوند به عنوان دستگاه برتر تجلیل بعمل آمد.

شرکت آب و فاضلاب استان نیز  به عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت معرفی شد و از غلامحسین ساقی مدیرعامل این شرکت با اهدای لوح و تندیس جشنواره، تقدیر بعمل آمد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی افزود: در همین راستا در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ ، شاخص‌های مربوطه توسط معاونت سازمان مدیرت و برنامه ریزی کشور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد و بارگذاری مستندات مطابق جدول زمانبندی از طریق دفتر تحول اداری این شرکت به عنوان دبیرخانه ارزیابی عملکرد شرکت آبفای استان و با همکاری حوزه‌های دیگر پیگیری و انجام شد.

غلامحسین ساقی خاطر نشان کرد: این شرکت در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی و در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت، حائز رتبه برتر گردید و در بین 49 دستگاه اجرایی، رتبه نخست را کسب نمود.

وی اظهار داشت: شرکت آبفای استان در ارزیابی جشنواره شهید رجایی، در چهار سال گذشته نیز بصورت پیاپی حائز رتبه برتر بوده است.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
490 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):16
16 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 07-08-1399, 13:20