A- A A+

7 انتصاب در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

 

در راستای طرح یکپارچه سازی وظایف و مسئولیت های شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی با حکم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی؛ عباسعلی گریوانی بعنوان قائم مقام مدیرعامل، سید ابراهیم حسینی بعنوان مدیر حراست، رضا عطایی بعنوان معاون بهره برداری و توسعه آب، محمدرضا شیردل بعنوان معاون خدمات مشترکین و درآمد، سعید وحدانی بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گزاری، حمید اشک زران بعنوان سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب و رمضان محبتی بعنوان مجری طرح مجتمع های آبرسانی روستایی منصوب شدند.

غلامحسین ساقی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در این مراسم با اشاره به یکپارچگی شرکت های آب و فاضلاب اظهار داشت: تغییر و تحولات در حوزه انتصاب مدیران بدلیل تغییر تاکتیک بوده و هدف از آن خدمت رسانی بیشتر و بالندگی سازمان است.

وی با تأکید بر اینکه مدیریت چیزی بجز مدیریت منابع انسانی نیست، گفت: نگاه مدیریت به پرسنل نباید نگاه جعبه ابزاری باشد، بلکه باید آنها را به عنوان بازوان سازمان ببیند و در این راستا، تاکنون سعی نمودیم بحث تحقیقات را به سمت ارتقای توانمندی نیروی انسانی پیش ببریم.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در ادامه گفت: پس از ابلاغ طرح یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی در خراسان شمالی با بحران کرونا مواجه شدیم و تنها راه پیشگیری از این بیماری توسط مراکز بهداشتی، شستشو و رعایت بهداشت فردی اعلام شد که باعث افزایش بی سابقه مصرف آب در استان گردید.

ساقی با بیان اینکه با تشکیل جلسات بحران به منظور تأمین نیاز آبی استان، موضوع مدیریت شد، تصریح کرد: هم استانی های عزیز به اتکای فعالیت ها و خدمات شبانه روزی کارکنان این شرکت با خیال راحت در منازل خود از آب شرب بهره مند هستند.

وی همچنین یادآور شد: با توجه به طرح یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی و افزایش گستره خدمات، امیدواریم روز به روز شاهد ارتقاء سطح رضایتمندی مشترکین در شهرها و روستاهای استان باشیم.

در پایان با حکم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی از خدمات و زحمات معاون بهره برداری، مدیر اداره حراست، رئیس اداره مشترکین و معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفار و همچنین از معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای شهری تقدیر بعمل آمد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
148 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):12
12 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05