A- A A+

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت با بیان خبر فوق گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و  رکود نسبی کسب و کارها ،  مهلت پرداخت قبوض آب و فاضلاب کلیه مشترکین شهر و روستا تا پایان اردیبهشت  1399تمدید می‌گردد.

 

مهندس ساقی افزود : البته این فرصت جهت اقشاری از جامعه است که  دچار مشکلات عدیده اقتصادی شده اند، اما نظر به اینکه خدمات  مهمی در آبفا از محل پرداخت قبوض انجام می‌شود ، لذا از آن دسته از مشترکان که مشکل خاصی با پرداخت قبوض ندارند تقاضا می شود با پرداخت به موقع قبوض آب و فاضلاب ، یاریگر خدمتگزاران خویش ، جهت استمرار خدمات در شرکت آب و فاضلاب باشند .

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در ادامه با اشاره به روند رو به رشد مصرف آب در روز های پایانی سال گفت : فرا رسیدن ایام پایانی سال و شروع خانه تکانی توسط مشترکین و شیوع ویروس کرونا و شستشو های بیش از حد ، باعث افت شدید آب مخازن در شهر ها و روستا ها شده است ، لذا از مردم شریف استان خراسان شمالی انتظار داریم همچون سالیان گذشته با مديريت مصرف صحیح آب در روزهای پایانی سال  از افت فشار و قطعی آب  جلوگیری نموده و از شستشوهای غیر ضروری مانند فرش و پتو و حیاط و... خودداری نمایند. و روستانشینان زحمتکش نیز آب بهداشتی را فقط برای شرب مصرف نموده و از استفاده آن برای دام و یا مصارف غیر شرب بپرهیزند .

 

ایشان خاطر نشان ساختند : در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری به ادارات آب و فاضلاب در سطح استان  ، کلیه خدمات این شرکت به صورت غیر حضوری بر روی دو سایت   www.abfankh.ir و   www.abfarnkh.ir    در دسترس می باشد  که مشترکان محترم در تمامی ساعات شبانه روز می توانند با مراجعه به  این سایت های نامبرده از این خدمات بهره مند شوند .

# کرونا – را – شکست - میدهیم

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
531 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 07-08-1399, 13:20