A- A A+

حضور شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در جشنواره دستاورد های پژوهش و فناوری صنعت آب و برق کشور 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای خراسان شمالی : جشنواره دستاورد های پژوهش و فناوری صنعت آب و برق کشور در روز های 24 و 25 آذر ماه در محل پژوهشگاه نیرو برگزار گردید که شرکت آب خراسان شمالی نیز با تجهیز یک باب غرفه به دستاورد های پژوهشی خود در این جشنواره شرکت نمود .

اردکانیان وزیرنیرو در مراسم افتتاحیه این جشنواره خواستار ورود پژوهشگران به عرصه مدیریت مصرف شد و گفت: با توجه به اهمیت این موضوع لازم است پژوهشگران در خصوص ایجاد کشوری تاب آورتر، ساخت آینده ای مطمئن تر برای فرزندان این سرزمین و مصرف مناسب منابع  به پژوهش بپردازند.

وی بر لزوم توجه جدی به موضوع تاب آوری جامعه در عرصه های مختلف تاکید کرد و  افزود: در این زمینه پرداختن به مسئله مدیریت مصرف به عنوان ضرورتی تام و تمام یکی از الزامات موفقیت در ارتقای تاب آوری کشور است.

غلامحسین ساقی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب خراسان شمالی نیز در مورد دستاورد های پژوهشی این شرکت گفت: هفته پژوهش زمان مناسبی برای ارائه دستاوردهای پژوهشی شرکت های آب و فاضلاب می باشد که درآن پژوهشگران این صنعت با ارائه آخرین دستاورد های خود زمینه ارتقاء خدمات رسانی بهتر و نوین را به شهروندان فراهم می نمایند.

وی افزود: در این زمینه شرکت آب فاضلاب خراسان شمالی در راستای تعامل با دانشگاهها و مراکز علمی و پِژوهشی استان زمینه مشارکت پژوهشگران را در این صنعت فراهم آورده است.

مهندس ساقی خاطرنشان ساخت: این شرکت  با ارائه 16 طرح  پژوهشی که شامل پایان نامه و اختراع می باشد در جشنواره پژوهش و فناوری صنعت آب و برق کشورکه در24 و 25 آذر ماه در محل پژوهشگاه نیرو برگزار گردید حضور یافت و دستاورد های پژوهشی خود را در معرض دید مسئولین ، شرکت های سرمایه گذار ، کارخانجات و علاقمندان قرارداد .

گفتنی است: دراین نمایشگاه مدیران عامل شرکت های مادر تخصصی وزارت نیرو، معاونین و کارشناسان و بسیاری از محققان و صاحب نظران حوزه آب، از غرفه شرکت آبفای خراسان شمالی بازدید نمودند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1860 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):21
21 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 23-07-1399, 11:06