A- A A+

شرکت آبفای خراسان شمالی دستگاه پیشرو در طرح مدیریت سبز

  • چاپ
  • ایمیل

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی ، دبیر کمیته مدیریت سبز محیط زیست استان خراسان شمالی در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  گفت : شرکت آبفای خراسان شمالی دستگاه پیشرو در طرح مدیریت سبز می باشد .

خانم پیرزمان با بیان خبر فوق گفت: شرکت آبفای خراسان شمالی دستگاه پیشرو در طرح مدیریت سبز است.

وی افزود: شرکت آب فاضلاب خراسان شمالی طی سالیان اخیر گام های موثری در زمینه طرح مدیریت سبز برداشته است.

وی خاطرنشان ساخت: پرسنل این شرکت در زیر شاخه های این طرح کارهای بسیارعالی انجام داده اند که می توان طبق ارزیابی های صورت گرفته این شرکت را جز دستگاهای پیشرو در مدیریت سبز به حساب آورد.

پیرزمان ادامه داد: مدیریت سبز بکارگیری موثر و کارامد تمامی منابع مادی و انسانی برای هدایت و کنترل سازمان جهت نیل به اهداف زیست محیطی با سازماندهی و برنامه ریزی می باشد و اهداف اصلی آن می توان به : اعمال سیاست های مصرف بهینه منابع ، حفاظت از منابع پایه و محیط زیست ، اصلاح و بهبود فرایند ها و ساختار ها برای حفاظت محیط زیست ، استقرار نظام مدیریت و بهره وری سبز، اصلاح الگوی مصرف با فرهنگ سازی پایدار و اشاعه فرهنگ بهینه مصرف در وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی و نهادهای عمومی غیر دولتی و رعایت الگوی مصرف و بهینه سازی مصرف سوخت، آب ، برق ، انرژی ، کاغذ ، مواد اولیه و تجهیزات در دستگاههای دولتی  ، آموزش با فرهنگ سازی و جلب مشارکت عمومی و ... نام برد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
162 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):32
32 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35