A- A A+

شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  و سازمان بسیج برای اجرای پویش اجتماعی آموزش زنان در زمینه ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به‌گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی :  این تفاهم‌نامه همکاری عصر روز یک شنبه دهم آذر ماه به‌منظور مشارکت و بهره­‌گیری از توان و ظرفیت تاثیرگذار اقشار مختلف بانوان این استان با هدف آموزش و ارتقای سطح نگرش و آگاهی آنان در حوزه آب و فاضلاب  و کسب مهارت‌های رفتاری در حوزه مصرف بهینه آب از سوی "مهندس ساقی" مدیر عامل این شرکت  و "عین الله حیاتی " جانشین فرمانده سپاه جواد الائمه (ع)در بسیج اقشار استان  به امضا رسید.
بر اساس این گزارش، ارتقای آگاهی زنان جامعه نسبت به وضعیت منابع آب استان ، معرفی و تقویت نگرش های مناسب مدیریت مصرف آب ، اصلاح الگوی مصرف آب در خانواده ها و ایجاد فرهنگ سازگاری با کم آبی در خانواده بزرگ سازمان بسیج جامعه زنان استان و بانوان خانه دار از اهداف سه ساله این تفاهم‌نامه عنوان شده است.
مهندس غلامحسین ساقی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی دررابطه با این خبر گفت : عصر روز یکشنبه تفاهم‌نامه همکاری با هماهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به‌منظور مشارکت و بهره­‌گیری از توان و ظرفیت تاثیرگذار اقشار مختلف بانوان کشور با هدف آموزش و ارتقای سطح نگرش و آگاهی آنان در حوزه آب و برق و کسب مهارت‌های رفتاری در حوزه مصرف بهینه از سوی "بنفشه زهرایی" مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره­وری آب و آبفا و "عبدالصاحب ارجمند" مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع برق به نمایندگی از وزارت نیرو و "مینو اصلانی" رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در ساختمان وزارت نیرو به امضا رسید.

ساقی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته از سوی مدیر دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور همزمان با امضای تفاهم‌نامه کشوری ، نخستین تفاهم‌نامه استانی نیز میان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار بسیج و شرکت آبفای خراسان شمالی به امضا رسید .

ایشان محور های همکاری مشترک را ، هم افزایی ظرفیت های آموزشی ترویجی و تبلیغی موجود ، مشارکت در تهیه محتوای اصلاح الگوی مصرف آب ، مشارکت در اجرای طرح های ترویج اصلاح الگوی مصرف آب ، مشارکت در اجرای برنامه ها و پویش های حمایت از مصرف بهینه آب و هم افزایی ظرفیت ها در حمایت از سمن های حامی مصرف آب عنوان کرد  .

خاطر نشان می شود با امضاء این تفاهم نامه طرح آموزشی بانوی آب به هدف آموزش زنان خانه دار در راستای مصرف بهینه آب در منازل با همکاری سازمان بسیج و شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی آغاز می گردد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1646168
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
821 بازدید
1310 بازدید
10772 بازدید
10772 بازدید
821 بازدید
62827 بازدید
1646168 بازدید

پیش بینی امروز
792

1.32%
11.45%
2.49%
0.06%
0.18%
84.50%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):11
11 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 09-07-1399, 09:16