A- A A+

بازدید معتمدین ، روسای اصناف و فرهیختگان شهرستان بجنورداز تصفیه خانه آب این شهر

  • چاپ
  • ایمیل

معتمدین شهر بجنورد با حضوردر تصفیه خانه آب بجنورد از کلیه قسمتهای تصفیه خانه بازدید نمودند و با فرآیند تصفیه آب در این تصفیه خانه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی: روز سه شنبه ششم شهریور ماه همزمان با چهارمین روز از هفته دولت تعدادی از معتمدین،روسای اصناف و فرهیختگان شهر بجنورد با حضور در محل تصفیه خانه آب این شهر ضمن بازدید از کلیه قسمت های این تصفیه خانه، با مراحل مختلف تصفیه آب آشنا شدند و پس از بازدید از تصفیه خانه تعدادی از بازدیدکنندگان نظرات خود را در این مورد به شرح ذیل اعلام نمودند.

علی کاربین مسئول امور مشترکین ایرانسل بجنورد در خصوص این بازدید گفت: مشاهده تصفیه آب از نزدیک و آشنایی با مشکلات و سختی های کار برایم جالب بود و متوجه شدم کارکنان این مجموعه با تلاش شبانه روزی و صرف هزینه های بسیار زیاد سعی می کنند تا آب با کیفیتی را برای عموم شهروندان به ارمغان بیاورند.

محمد علی یزدانپناه کسبه شهر بجنورد در این باره اظهارکرد: بازدیدی که طی 8 سال گذشته از این مجموعه داشته ام بسیار متفاوت تر از شرایط کنونی است و فرآیندی که برای تصفیه آب انجام می شود کار بسیار فنی و دشواری  بوده و مردم باید با این چالش ها آشنا شوند تا در زمینه مدیریت مصرف آب همکاری لازم را با شرکت آب و فاضلاب داشته باشند .

بابایی زاده نایب رئیس اتاق اصناف نیزگفت: مردم باید به مقوله صرفه جویی در مصرف آب توجه کافی داشته باشند و دقت کنند که آب را بهینه مصرف کنند زیرا فرآیندی که برای تصفیه آب صورت می گیرد کار بسیار دشواری است.

معظمی از دیگر کسبه های شهر بجنورد گفت: مردم باید آگاه باشند که آبی که در طی روز مصرف می کنند از کیفیت بالایی برخوردار است زیرا فرآیند تصفیه آن کاملا  مهندسی شده و دقیق می باشد.

وی از خاطرنشان ساخت : مسئولین شرکت آب و فاضلاب باید دانشجویان و قشر جوان را برای بازدید از این تصفیه خانه دعوت کنند تا آنان نیز از نزدیک از این مجموعها بازدید نموده و مشکلات و سختی های تامین و توزیع آب و همچنین جمع آوری و تصفیه فاضلاب را در یا بند و به درستی به دیگران انتقال دهند.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
237 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):21
21 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05