A- A A+

بازدید معتمدین ، روسای اصناف و فرهیختگان شهرستان بجنورداز تصفیه خانه آب این شهر

  • چاپ
  • ایمیل

معتمدین شهر بجنورد با حضوردر تصفیه خانه آب بجنورد از کلیه قسمتهای تصفیه خانه بازدید نمودند و با فرآیند تصفیه آب در این تصفیه خانه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی: روز سه شنبه ششم شهریور ماه همزمان با چهارمین روز از هفته دولت تعدادی از معتمدین،روسای اصناف و فرهیختگان شهر بجنورد با حضور در محل تصفیه خانه آب این شهر ضمن بازدید از کلیه قسمت های این تصفیه خانه، با مراحل مختلف تصفیه آب آشنا شدند و پس از بازدید از تصفیه خانه تعدادی از بازدیدکنندگان نظرات خود را در این مورد به شرح ذیل اعلام نمودند.

علی کاربین مسئول امور مشترکین ایرانسل بجنورد در خصوص این بازدید گفت: مشاهده تصفیه آب از نزدیک و آشنایی با مشکلات و سختی های کار برایم جالب بود و متوجه شدم کارکنان این مجموعه با تلاش شبانه روزی و صرف هزینه های بسیار زیاد سعی می کنند تا آب با کیفیتی را برای عموم شهروندان به ارمغان بیاورند.

محمد علی یزدانپناه کسبه شهر بجنورد در این باره اظهارکرد: بازدیدی که طی 8 سال گذشته از این مجموعه داشته ام بسیار متفاوت تر از شرایط کنونی است و فرآیندی که برای تصفیه آب انجام می شود کار بسیار فنی و دشواری  بوده و مردم باید با این چالش ها آشنا شوند تا در زمینه مدیریت مصرف آب همکاری لازم را با شرکت آب و فاضلاب داشته باشند .

بابایی زاده نایب رئیس اتاق اصناف نیزگفت: مردم باید به مقوله صرفه جویی در مصرف آب توجه کافی داشته باشند و دقت کنند که آب را بهینه مصرف کنند زیرا فرآیندی که برای تصفیه آب صورت می گیرد کار بسیار دشواری است.

معظمی از دیگر کسبه های شهر بجنورد گفت: مردم باید آگاه باشند که آبی که در طی روز مصرف می کنند از کیفیت بالایی برخوردار است زیرا فرآیند تصفیه آن کاملا  مهندسی شده و دقیق می باشد.

وی از خاطرنشان ساخت : مسئولین شرکت آب و فاضلاب باید دانشجویان و قشر جوان را برای بازدید از این تصفیه خانه دعوت کنند تا آنان نیز از نزدیک از این مجموعها بازدید نموده و مشکلات و سختی های تامین و توزیع آب و همچنین جمع آوری و تصفیه فاضلاب را در یا بند و به درستی به دیگران انتقال دهند.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1492857
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
463 بازدید
427 بازدید
5343 بازدید
5343 بازدید
57376 بازدید
80251 بازدید
1492857 بازدید

پیش بینی امروز
432

1.27%
10.53%
2.22%
0.06%
0.18%
85.74%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):12
12 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 31-02-1399, 13:00