A- A A+

شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان شمالی ،در  همایش سراسری روابط عمومی‌های وزارت نیرو و نخستین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور که با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو، معاونین وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو  برگزار شد  موفق به

کسب مقام دوم در رشته تبلیغات محیطی

کسب مقام دوم در رشته پژوهش

کسب مقام سوم در رشته مستند سازی

کسب مقام سوم در رشته ارتباطات درون سازمانی

در  بین 126 شرکت مختلف مجموعه وزرات نیرو گردید.

 

در این همایش از روابط عمومی آبفای شهری خراسان شمالی در چهار رشته مجزا، با اهدای لوح تقدیر و تندیس توسط وزیر نیرو، تجلیل به عمل آمد.

 

منتخبان اولین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق در ۱۳ محور ارتباط با رسانه‌ها، ارتباطات درون سازمانی، مستندسازی، پژوهش، مدیریت و برنامه‌ریزی، فرهنگسازی، ارتباط با پاون، آموزش همکاران، حضور در فضای مجازی، تبلیغات محیطی، جشنواره و نمایشگاه، نوآوری و خلاقیت و رادیو و تلویزیون مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

داوران این جشنواره مهدخت بروجردی، حسینعلی افخمی، داود زارعیان و محمدمهدی فتوره‌چی از اساتید برجسته ارتباطات مسئولیت ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق را بر عهده داشتند.

 

در حاشیه این همایش کارگاه ارتباط با رسانه‌ها؛ آسیب‌ها و راهکارها، کارگاه ویژگی‌ها و ملاحظات تکنیک‌های اقناعی در آموزش‌های مبتنی بر تصویر و کارگاه برنامه‌ریزی استراتژیک روابط عمومی توسط مدرسان این حوزه‌ها برگزار شد.

 

اهداف اساسی این جشنواره معرفی رویکردهای نوین در روابط عمومی، تبیین راهبردها، اهداف و برنامه‌های روابط عمومی‌های صنعت آب و برق، رتبه‌بندی و کمک به درک و کاهش فاصله بین اهداف و واقعیت‌ها و نیز سنجش عملکرد روابط عمومی‌ها بود.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
599 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):22
22 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 01-11-1399, 11:15