A- A A+

‍با حضور وزیر نیرو؛ عملیات اجرایی ساخت مخازن ذخیره آب در 16 شهر خراسان‌شمالی آغاز شد

  • چاپ
  • ایمیل

همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان خراسان‌شمالی، عملیات اجرایی ساخت ۵٩ هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در ١۶ شهر خراسان‌شمالی توسط وزیر نیرو آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان خراسان شمالی دکتر اردکانیان وزیر نیرو در راس هیئتی متشکل از مسئولین کشوری و استانی وارد شهر مرزی راز و جرگلان شد و با حضور در مخزن ذخیره آب شهر راز ( محل برگزاری آئین آغاز عملیات اجرایی احداث مخازن ذخیره آب در 16 شهر استان خراسان شمالی ) کلنگ آغازین عملیات اجرایی این پروژه را بر زمین زد .

 

  در ابتدای این مراسم "غلامحسین ساقی"، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: یکی از برنامه‌های راهبردی تعریف شده در این شرکت، تقویت حجم مخزن ذخیره آب است که ایجاد ۵٩ هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب در ۱6 شهر استان شامل ( فاروج، شیروان، زیارت، قوشخانه، حصارگرمخان، چناران شهر، راز، صفی آباد، قاضی، آشخانه، سنخواست، جاجرم و درق و سه شهر ( بجنورد ، تیتکانلو و شوقان ) در حال اجرا  ، در راستای این هدف مهم است.

 

وی با اشاره به اینکه هم اکنون 15 هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در شهرهای تیتکانلو، بجنورد و شوقان در حال ساخت است، ادامه داد: تکمیل مخازن در دست اجرای ذخیره آب در شهرهای این استان دست‌کم یک‌هزار و 350 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: با توجه به رویکرد شرکت آب و فاضلاب کشور مبنی بر تامین آب با کیفیت و پایدار برای تمامی شهروندان، امید می‌رود این پروژه‌ها تا پایان سال ۱۴۰۰ برای بهره‌برداری آماده شوند.

خاطر نشان می شود : دکتر اردکانیان وزیر نیرو، پیش از آغاز مراسم کلنگ زنی 59 هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب شرب در استان خراسان شمالی، با همراهی  مسئولان استانی و مقامات محلی برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در گلزار شهدای شهر راز و جرگلان حضور یافت.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
117 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):32
32 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 07-08-1399, 13:20