A- A A+

با حضور استاندار خراسان‌شمالی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان بجنورد همزمان با 244 پروژه این شهرستان بصورت متمرکز افتتاح و در مدار بهره برداری قرار گرفت .

روز دو شنبه ۱۵ بهمن ماه بعد از برگزاری شورای اداری شهرستان بجنورد 244 پروژه عمرانی این شهرستان بصورت متمرکز و با حضور محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی و سایر مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح گردید .

دکتر محمد علی شجاعی در شورای اداری اظهارکرد: انقلاب اسلامی خلاف دیگر تحولات تاریخی، ریشه در دین اسلام و دستورات قرآن دارد که رهبری آن بر عهده بزرگمردی بود که سلاحش قرآن و ارزش های دینی بود.
وی افزود: امام راحل(ره) با توکل بر خدا و تکیه بر عنصر مردمی توانست در برابر رژیم پهلوی ایستادگی کند و به رغم توصیه های فراوان به دلیل وجود خطرات فراوان برای حضور در ایران اما در دوازده بهمن سال ۱۳۵۷ پس از ۱۵ سال تبعید، به کشور بازگشت و به نوعی کار را تمام کرد. وی ادامه داد: شاید تاخیر در این ورود، سرنوشت انقلاب را تغییر می داد و به هر حال، مسیر انقلاب به گونه ای طی شد که پس از یک دهه پرچم آن به دست مقام معظم رهبری رسید و در چهار دهه گذشته با همان نگاه سربلندی و سرافرازی خدمات فراوانی از سوی نظام جمهوری اسلامی به مردم قدرشناس ایران ارائه شد.
وی مطرح کرد: وجود مشکلات اقتصادی مردم به دلیل تغییر جبهه از کشورگشایی به خزانه داری در آمریکا را قبول دارم اما ما نشان دادیم با هوشمندی و وحدت می توانیم مسیر انقلاب را ادامه دهیم. دکتر شجاعی تاکید کرد: مدیران اجرایی در جلسات مختلف با تحلیل، آمار واقعی از عملکرد نظام جمهوری اسلامی را به دور از هر نگاه جناحی ارائه دهند.
شجاعی گفت: امروز شاهد افتتاح متمرکز ۲۴۴ پروژه با هزینه کرد ۱۲۱ میلیارد تومان در شهرستان بجنورد هستیم که امید دارم با انسجام و هم افزایی بیشتر در ادامه راه، کارهای انجام نشده و اولویت دار استان اجرا شود.
در این آیین محمود ثمینی ، فرماندار شهرستان بجنورد با اشاره به افتتاح ۲۴۴پروژه شهرستان، اظهارکرد: بیشترین اعتبارات هزینه شده مربوط به شرکت های مخابرات، شهرک های صنعتی، توزیع برق، اداره کل نوسازی مدارس، آب و فاضلاب شهری، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی و دانشگاه علوم پزشکی است.
مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی هم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، در مورد پروژه های افتتاح شده در این شهرستان گفت : در این روز  12 پروژه آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 71300 میلیون ریال همزمان با سایر پروژه های عمرانی شهرستان بجنورد افتتاح شد .

مهندس ساقی افزود این 12 پروژه عبارت بودند از : اجرای و نصب انشعابات آب در سطح شهر به تعداد 1798 فقره ، اجرا و نصب انشعابات فاضلاب در سطح شهر به تعداد 1469 فقره و اجرای 718 متر خط فرعی فاضلاب ، اصلاح  1430 متر شبکه آب، توسعه 7800 متر شبکه آب و نوسازی 165 فقره انشعاب آب ، فنس کشی و دیوار کشی اطراف چاه شماره 2 و 3 کلاته نقی به طول 750 متر ، مرئی سازی و تعویض 25 فقره ازشیر آلات  فرسوده شبکه توزیع ، تعویض 1100 کنتور خراب ، حفر و تجهیز چاه شماره 4 کلاته نقی و اجرای خط انتقال به طول 1000 متر ، حفر و تجهیز چاه شماره 4 کلاته نقی و اجرای خط انتقال به طول 1000 متر ، حوضچه چینی 7 باب شیر آلات شبکه توزیع ، اصلاح  تاسیسات خروجی مخزن 10000 متر مکعبی شمال شهر ، نصب برج نور 6 تایی در مجموعه مخزن آهکی ، راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه بیولوژی ستاد ، بهره برداری از 3500 متر شبکه جمع آوری فاضلاب و خط انتقال فاضلاب .

ساقی خاطر نشان ساخت : افتتاح این پروژه ها قدمی است کوچک در ارائه خدمات مستمر و بی وقفه به همشهریان عزیز شهرستان بجنورد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
988 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):43
43 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15