A- A A+

برگزاری اولین دوره مسابقات والیبال پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

اولین دوره مسابقات والیبال پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گرامی داشت هفته وحدت و هفته بسیج با حضور 5 تیم از امورهای تابعه و ستاد مرکزی به مدت 3 روز متوالی در محل سالن شهید علیرضا واحدی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی، این مسابقات با حضور 5 تیم به صورت دوره

ای در محل سالن شهید علیرضا واحدی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برگزار گردید که در نهایت تیم امور آب و فاضلاب شهرستان بجنورد در رقابتی نزدیک و نفس گیر توانست با نتیجه 3 بر 2  بر تیم امداد آب شهرستان بجنورد غلبه کند و به مقام قهرمانی برسد و تیم امداد آب بجنورد به مقام دوم رضایت بدهد.لازم به ذکر است فقط بازی فینال بصورت سه گیم از پنچ گیم و مابقی بازیها 2 گیم از سه گیم برگزار گردید.

همچنین دیدار رده بندی  بین تیم های ستاد مرکزی با تیم مشترک امورآب و فاضلاب مانه و سملقان و امور آب و فاضلاب راز برگزار گردید که تیم ستاد توانست با نتیجه 2 بر 1 به تیم مشترک امور مانه و سملقان و راز غلبه کند و جایگاه سومی این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

در پایان جام قهرمانی و جوایز تیمهای برتر این مسابقات توسط مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی و کورش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان اهداء گردید.

مهندس ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت در اختتامیه این مسابقات هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای فرهنگی و ورزشی بین پرسنل و ترویج صمیمت و دوستی دانست و گفت برد و باخت مطرح نیست بلکه ایجاد یک فضای رقابتی سالم توام با دوستی و ایجاد روحیه  نشاط و شادابی در پرسنل در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان از مهمترین اهداف  برگزاری مسابقات ورزشی بین پرسنل این شرکت می باشد.

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
111 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):41
41 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07