A- A A+

اعلام آمادگی شرکت فرآب برای سرمایه گذاری در 4 طرح از طرح های آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

  • چاپ
  • ایمیل

شرکت فرآب یکی از شرکت های تخصصی در حوزه سرمایه گذاری در طرح های آب و فاضلاب ، از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در محل نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش بازدید و در این بازدید برای سرمایه گذاری در 4 طرح از طرح های آب و فاضلاب استان اعلام آمادگی نمود.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، در این بازدید که توسط محسن رام معاون توسعه طرح های شرکت فرآب به همراه دکتر بابک ابراهیمی مشاور ایشان انجام شد ، طی جلسه ای یک ساعته انواع فرصت های سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی برای ایشان تشریح شد.

مهندس وحدانی مدیر دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت : طرح های تکمیل و بهره برداری از طرح آبرسانی به شهر بجنورد به روش ROT ، طرح ارتقا کیفی آب چاههای شهر بجنورد به روش BOO ، تکمیل و بهره برداری از طرح فاضلاب بجنورد به روش Buy Back  و پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شیروان به روش فایناس داخلی ( ماده 56 ) از جمله طرح هایی است که شرکت فرآب برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرد.

وی افزود : شرکت فرآب از جمله شرکت های تخصصی و حائز اهمیت در حوزه سرمایه گذاری در طرح های آب و فاضلاب است و تاکنون پروژه هایی زیادی را در سطح کشور اجرا نموده است.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1308 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):13
13 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : شنبه 03-08-1399, 12:12