A- A A+

دکتر پور عیسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و مهندس رجب زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان در پنجمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، در این بازدید که در روز سوم نمایشگاه انجام شد ، مهندس ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، طرح ها و پتانسیل های مورد نظر برای جذب سرمایه در بخش آب و فاضلاب استان و نیازهای حقوقی ، فنی و زیر ساختی آنها را تشریح و بر لزوم حمایت بعضی از دستگاهای اجرایی و در راس دستگاهها ، استانداری خراسان شمالی را برای آماده سازی بسترهای لازم برای سرمایه گذاری تاکید کرد.

در ادامه دکتر پورعیسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی و مهندس رجب زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی به عنوان نمایندگان استانداری نیز با تایید دغدغه های مطرح شده ، برای حمایت و انجام هماهنگی های لازم در سطح کلان در جهت تسهیل در روند واگذاری طرح ها به بخش خصوصی اعلام آمادگی کردند.

همچنین در این بازدید از اقدام شرکت آب و فاضلاب استان برای مشارکت در این نمایشگاه و تلاش در جهت جذب سرمایه در استان تجلیل و بر حضور دیگر دستگاههای اجرایی استان در چنین فرصت هایی که معرفی همه طرح ها و ظرفیت های سرمایه گذاری در استان را به جمع زیادی از سرمایه گذاران و بازدید کنندگان نمایشگاه دربردارد ، تاکید شد.

گفتنی است پس از بازدید از غرفه شرکت آبفا استان جلسات ، جداگانه ای با بانک رفاه کارگران و صندوق توسعه ملی به منظور بررسی و رایزنی در خصوص سرمایه گذاری در طر ح های استان با حضور معاونین استاندار و مدیر عامل شرکت آبفا استان برگزار گردید.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1016 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):42
42 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15