A- A A+

1489

مراسم تجلیل از مهندس علی نیا معاون سابق هماهنگی امور عمرانی استانداری و عضو اصلی هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب استان با حضور مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی و پرسنل این شرکت در محل سالن شهید محمدی شرکت آب و فاضلاب استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت ضمن قدردانی از زحمات ، همکاری و پشتیبانی بی شائبه مهندس علی نیا با شرکت آب و فاضلاب استان گفت : با حضور مهندس علی نیا و رهنمودهای وی طی این مدت نهضت اجرای طرح فاضلاب ، شستشوی مخازن ، فایناس جاری و پروژه های عمرانی شرکت به خوبی پیش رفت که امیدواریم این هدف گذاری ها به همین روال در استان ادامه داشته باشد و طرح ها و پروژه ها به خوبی پیش برود.

وی اظهار کرد: مهندس علی نیا مدیری صبور ، دلسوز ، مدبر و شناخته شده در استان است که در تمامی مراحل به بهترین وجه ممکن کارها را پیش می بردند و دلسوز مردم استان بودند.

مهندس علی نیا عضو هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت خوب و ماهرانه مدیر عامل این شرکت در اجرای برنامه ها و پروژه ها گفت: مسئولین حوزه آب باید همیشه بیدار و هوشیار باشند تا آب که مهترین موضوع در زندگی مردم است از لحاظ کمی و کیفی دچار مشکل نشود.

وی افزود : از زمان مدیریت مهندس ساقی خوشبختانه در تابستان که زمان پیک مصرف آب است با مشکل کم آبی در استان مواجه نشدیم و از لحاظ کیفیت نیز مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

وی با بیان اینکه مردم استان خراسان شمالی مردمی بسیار خوب ، نجیب و صبور هستند و با وجود مشکلات اقتصادی ، همیشه همراه بودند، افزود: تمام سعی ما بر این بوده تا پروژه هایی را در استان تعریف کنیم و بیشتر به آنها بپردازیم که در آن شاخص ها دچار عقب ماندگی بودیم.

وی با اشاره به اینکه با وجود بارندگی های خوب در فصل بهار سال جاری باز هم سیاست وزارت نیرو به سازگاری با کم آبی و مصرف بهینه آب است ، اظهار کرد: برنامه هایی که در قالب سند بهره وری در بخش کشاورزی دیده شده بدون توجه به این موضوع نبوده و این سیاست ها همچنان ادامه دارد.

خاطر نشان می شود مهندس علی نیا به مدت 55 ماه به عنوان معاون امور هماهنگی استانداری خراسان شمالی مشغول خدمت بودند که در 19 خرداد ماه 97 آقای رضا رجب زاده در حکمی از سوی وزیر کشور عهده دار این مسئولیت شدند.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
702 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):45
45 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15