A- A A+

1359

در بیست و دومین روز از اسفند ماه سال جاری اختتامیه جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی در شهرستان فاروج با حضور مهندس قاسم زاده بخشدار مرکزی ، معتمدی رئیس آموزش و پرورش ، ایزد جو رئیس شورای اسلامی و مهندس عزیزی سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان فاروج با حضور 150 نفر از دانش آموزان پایه اول ابتدایی این شهرستان برگزار گردید.

مهندس عزیزی سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان فاروج در این مراسم گفت : با توجه به خشکسالی های متوالی و وضعیت بحرانی آب باید به سمت حفظ منابع آب شیرین جهت شرب پیش رویم و کمبود منابع آبی را جدی بگیریم.

وی اظهار کرد: دانش آموزان می توانند با آموزش صحیح ، بهترین الگو برای درست مصرف کردن آب در جامعه باشند و از مصرف بی رویه آن جلوگیری کنند.

معتمدی رئیس آموزش و پرورش شهرستان فاروج نیز گفت: در حال حاضر یکی از اساسی ترین راهها ، آموزش دانش آموزان به روشهای مختلف است و با توجه به اینکه مصرف آب در نزدیک شدن به فصل بهار افزایش می یابد می توان با فرهنگ سازی و آموزش دانش آموزان از مصرف بی رویه آب جلوگیری نمود.

 در ادامه این مراسم دانش آموزان پایه اول ابتدایی با اجرای سرودها ، نمایش نامه ها، دکلمه ها و.... پذیرای میهمانان بودند و لحظات خوشی را برای دانش آموزان و میهمانان رقم زدند.

در پایان این مراسم از مدیران و معلمانی که در برگزاری این جشنواره زحمات فراوانی کشیدند با اهدای لوح تقدیر با امضا دکتر حاتمی مدیر کل آموزش و پرورش استان و مهندس ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی تقدیر به عمل آمد.

قابل ذکر است که این جشنواره به مدت 45 روز در کلیه شهرهای استان برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی برگزار گردید که دانش آموزان در این مدت آموزش های لازم را توسط معلمین ، کارشناسان آب و فاضلاب و همچنین با دریافت کتاب و مواد کمک آموزشی دریافت نمودند.

گفتنی است اختتامیه این جشنواره از 6 اسفند تا 22 اسفند در کلیه شهرهای استان برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
9139 بازدید
5170 بازدید

1.37%
12.82%
2.30%
0.05%
0.13%
83.33%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):34
34 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 03-03-1400, 08:29