A- A A+

1352

درهشتمین روز از اسفند ماه سال جاری اختتامیه جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی در شهرستان مانه و سملقان با حضور مهندس عطایی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان و دکتر جنتی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان برگزار گردید.

دکتر جنتی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان در این مراسم گفت: دانش آموزان پایه اول ابتدایی با آموزش هایی که در مدت 45 روز برگزاری این جشنواره آموختند ناجیان آب هستند و امروز که افتتاحیه این جشنواره برگزار می شود، تازه وظیفه دانش آموزان در قبال نجات آب شروع می شود.

وی اظهار کرد: دانش آموزان باید همیشه به فکر آب باشند و آینده ای روشن برای خود و آیندگان رقم بزنند.

مهندس عطایی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی نیز در این جشنواره با توجه به کاهش بارندگی ها گفت: با توجه به این وضعیت باید خود را با شرایط جدید سازگار سازیم که یکی از این راهها نهادینه کردن فرهنگ صحیح مصرف آب در جامعه است.

وی افزود: دانش آموزان نقش موثری در ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب دارند و با آموزش دانش آموزان در واقع خانواده ها را آموزش داده ایم.

در ادامه این مراسم دانش آموزان پایه اول ابتدایی با اجرای سرودها ، نمایش نامه ها، دکلمه ها و.... پذیرای میهمانان بودند و لحظات خوشی را برای دانش آموزان و میهمانان رقم زدند.

در پایان این مراسم از مدیران و معلمانی که در برگزاری این جشنواره زحمات فراوانی کشیدند با اهدای لوح تقدیر با امضا دکتر حاتمی مدیر کل آموزش و پرورش استان و مهندس ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی تقدیر به عمل آمد.

قابل ذکر است که این جشنواره به مدت 45 روز در کلیه شهرهای استان برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی برگزار گردید که دانش آموزان در این مدت آموزش های لازم را توسط معلمین ، کارشناسان آب و فاضلاب و همچنین با دریافت کتاب و مواد کمک آموزشی دریافت نمودند.

گفتنی است اختتامیه این جشنواره از 6 اسفند تا 20 اسفند در کلیه شهرهای استان برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
931 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):42
42 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15