A- A A+

1339

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با مدیر سازمان بسیج کارکنان استان 1 بهمن ماه سال جاری در محل سازمان بسیج کارکنان سپاه جواد الائمه  خراسان شمالی دیدار کرد.

مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت گفت: حضور بسیج می‌تواند در مدیریت مصرف آب در تابستان جاری و اقدام‌های اساسی برای مصرف بهینه کارساز باشد.

مهندس ساقی در دیداری که با مدیر سازمان بسیج کارکنان استان خراسان شمالی داشت ضمن تاکید بر نقش مثبت بسیج در تمام عرصه‌ها اظهار داشت : هر زمانی که به وجود نیروی متخصص و متعهد در کشور نیاز داشته‌ایم اولین گروهی که با قاطعیت و عشق حضور خود را به ثبت رسانده است، بسیج بوده است.

وی افزود : بسیج همواره در اقدامات جهادی و گروهی پیشرو بوده و با خلوص نیت بدون هیچ توقعی توانسته در اسرع وقت وظایف محوله را با بالاترین کیفیت ممکن به انجام برساند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی با اشاره به  کاهش شدید بارندگی ها و بحران آب در کشور گفت: برای مدیریت در مصرف آب و فرهنگ سازی مصرف بهینه آن نیازمند همکاری بسیج و فرهنگ بسیجی هستیم تا بتوانیم مصارف غیر ضروری را در ادارات و منازل مدیریت کنیم.

مهندس غلامحسین ساقی در پایان تصریح کرد : همان گونه که مقام معظم رهبری عقیده دارند مصون سازی کشور با استفاده از تفکر بسیجی میسر است ما نیز بایستی بر این عقیده ارج نهاده و تعهد و تخصص بسیج را در تمام عرصه‌های حیاتی کشور نهادینه کنیم.

سرهنگ علی اصغر خادمی مدیر سازمان بسیج کارکنان سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و هیئت همراه گفت: پایگاه بسیج شرکت آب و فاضلاب شهری ، همواره جزء پایگاه های برتر این استان بوده و در تمامی عرصه ها موفق بوده است.

در ادامه سرهنگ خادمی در خصوص بحث اقتصاد مقاومتی مطالبی را ارائه نمود و اصلاح الگوی مصرف آب را از مهم‌ترین مواردی دانست که اگر به درستی به آن‌ها پرداخته نشود می‌تواند تبعات امنیتی به همراه داشته باشد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
593 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):17
17 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 13-12-1399, 12:29