A- A A+

1298

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی استان خراسان شمالی،  رضا عطایی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی  در مصاحبه با خبر نگار صدا و سیما استان گفت : شرکت آب  و فاضلاب استان خراسان شمالی به عنوان متولی تامین آب شرب بهداشتی شهروندان وظیفه خود را دراین راستا به نحو احسن انجام داده است.

رضا عطایی گفت: تمام منابع آبی برای آب شرب پیش بینی شده منابعی است که دارای کیفیت لازم برای شرب است و مشکل خاصی دراین خصوص وجود ندارد.

وی اظهارکرد: آب استحصالی و توزیع درشبکه در چند لایه مختلف تحت کنترل و پایش قرار می گیرد و دستگاههای پایش آنلاین در خروجی مخازن اصلی  قبل از رسیدن آب به دست مصرف کننده 5 پارامتراصلی را به صورت خودکار نمونه برداری  و به شرکت مخابره می کند.

مهندس عطایی افزود: در کلیه مراحل استحصال ، انتقال و توزیع آب ، پایش وکنترل کمی و کیفی آب مد نظر است و بصورت مستمر در حال انجام است و گزارشات حاصله برای مراجع ذیصلاح ارسال می گردد . 

وی درادامه گفت: علاوه بر آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان ،  دانشگاه علوم پزشکی و سازمان محیط زیست برمراحل تولید و توزیع آب نظارت کامل دارند.

عطایی تصریح کرد: بخشی از تامین آب شرب از منابع سطحی که در سدها ذخیره می شود ودر رنج آبهای با  کیفیت  ومطلوب قرار دارد و بخش دیگر از چاهها ، چشمه و قناتهایی که دارای آب با رنج استاندارد و بهداشتی است تامین می شود .

مهندس عطایی با اشاره به نظارت های کاملی که بر روی آب شرب استان انجام می شود  از تمام شهروندان خواست با خیال آسوده از آب شرب شهری استفاده کنند و هیچ گونه نگرانی در این نداشته باشند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
451 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):40
40 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 01-11-1399, 11:15