A- A A+

به مناسبت هفته پدافند غیرعامل  جعفرموحدی نیا مشاور سازمان پدافند غیرعامل کشور به همراه علی ثروتی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی و مهندس آغ قلعه معاون برنامه ریزی و توکلی مدیر دفترمدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب وفاضلاب خراسان شمالی در سومین روز از هفته پدافند غیرعامل از نمایشگاه تجهیزات ، لوازم و دستاوردهای پدافند غیرعامل در  محل مخزن 15 هزار متر معکبی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی، جعفر موحدی نیا مشاور سازمان پدافند غیرعامل کشور در این بازدید گفت: پراکندگی و کوچک سازی از اصول پدافند غیرعامل است که باید به این اصول توجه ویژه ای شود.

1234

وی اظهارکرد: خدمت به مردم بهترین مقابله با تهدیدات دشمن است که شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به نحو احسن با برنامه ریزی و تدابیر اندیشیده شده به مردم خدمت می کند.

IMG 0030

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی باید انبارهای قطعات یدکی را به صورت متمرکز ایجاد نکند و از اصل پراکندگی و کوچک سازی استفاده کند تا در مواقع بحران با مشکل مواجه نشود.

توکلی مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی نیز در این بازدید به اقدامات انجام شده در بحث مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اشاره کرد و گفت: هوشمند سازی مخازن، نظارت آنلاین به تاسیسات آبرسانی با استفاده از تکنولوژی های جدید، طراحی و اجرا و راهبری سیستم تله متری در شهرهای کوچک استان، نصب سامانه پایش لحظه ای کیفیت آب برمخازن و سامانه تاسیسات کلرزنی به روش الکترو نمک طعام در سه شهر استان از جمله اقداماتی است که در راستای پدافند غیرعامل در این شرکت انجام شده است.

وی اظهارکرد: استتار و مدفون نمودن مخازن ذخیره آب شرب ، دو دربه کردن درب تاسیسات ذخیره آب جهت افزایش ضریب ایمنی ، نصب شیرهای بلادرنگ در مخازن ذخیره آب جهت قطع فوری و اتوماتیک آب در زمان بحران، خرید و تجهیز آزمایشگاه سیار جهت کنترل بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری های مرتبط و تهیه و آماده سازی 7 دستگاه دیزل ژنراتور جهت تامین برق اضطراری و به کارگیری درزمان بحران از دیگر اقدامات انجام شده این شرکت در حوزه پدافند غیرعامل است.

گفتنی است در پایان بازدید با حضور جعفرموحدی نیا مشاور سازمان پدافند غیرعامل کشور از طرح رول دستگاه بسته بندی آب رونمایی شد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1090 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):24
24 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05