A- A A+

1298

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از طرح ساماندهی انشعابات خاص مشترکان فاضلاب در شهرهای اسفراین و بجنورد  خبرداد.

 مهندس رضا عطایی معاون بهره برداری این شرکت گفت: در حال حاضر قرارداد اجرای طرح ساماندهی انشعابات خاص با مشاور تنظیم شده و پیمایش انشعابات خاص فاضلاب در دست اقدام است.

وی اظهارکرد: فاضلاب خروجی رستوران ها، بیمارستان ها، کارواش ها و..... بدون پیش تصفیه وارد شبکه فاضلاب می شود که این موضوع به شبکه و تصفیه خانه فاضلاب آسیب وارد می کند در همین راستا ساماندهی انشعابات خاص دردستور کار قرارگرفته است.

مهندس عطایی با اشاره به اینکه شناسایی مشترکان خاص فاضلاب در دست اقدام است ، افزود: تاکنون برای 100 مشترک نامه ارسال شده و فقط 20 نفر به شرکت آب و فاضلاب مراجعه کردند.

وی درادامه با اشاره به اینکه نامه اخطار اول به کسانی که مراجعه نکردند ارسال شده است،خاطرنشان کرد: درصورت عدم مراجعه ، دوباره نامه اخطار دوم ارسال و درصورت عدم حضور جریمه برای آنها درنظر گرفته می شود و بعد از آن اگر باز هم مراجعه نکنند نسبت به قطع انشعاب آب مشترک اقدام می شود.

عطایی تصریح کرد: در حال حاضر مشترکانی که برای اجرای این طرح اعلام آمادگی کردند به آنها مشاور طرح معرفی می شود و هزینه ایجاد تاسیسات پیش داخلی به عهده خود مشترک است.

وی ادامه داد: در راستای اجرای بهتر این طرح جلسه ای مشترک با دانشگاه علوم پزشکی استان، نظام مهندسی و اصناف استان برگزار شده تا در ساماندهی مشترکان خاص ما را یاری کنند.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
959 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):39
39 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15