A- A A+

1291

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آب وفاضلاب  اسفراین  در فرمانداری این شهر  با حضور مهندس نوروزی فرماندار اسفراین مهندس ساقی رئیس هیئت مدیره و  مدیر عامل شرکت و مهندس عطایی معاون بهره برداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی مهندس محمد فولادی به عنوان مدیر امور آب و فاضلاب اسفراین منصوب شد .

دراین جلسه ابتدا مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل آبفای شهری استان خراسان شمالی ضمن  قدردانی از همکاری خوب فرماندار و سایر مسئولان شهر اسفراین با شرکت آب و فاضلاب، اظهار داشت؛خدمات مطلوب و رضایتمندی مردم از اهداف اصلی و وظایف ذاتی این شرکت است.

وی هدف از تغییرات در شرکت را استفاده بیشتر از پتانسیل ها، و پویایی سیستم و پیشبرد سیاستهای شرکت  عنوان کرد و افزود؛  دغدغه اصلی همه کارکنان شرکت خدمت به مردم است و امیدوار هستیم این تغییر و تحولات در شرکت به ارتقاء سطح خدمات به مشترکان منجر شود.

در ادامهنوروزیفرماندار اسفراین نیز  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل و کارکنان شرکت، اظهار داشت؛ مسئولیت در نظام مقدس جمهور اسلامی یک امانت است و می بایستی با هدف خدمت به مردم صورت گیرد.

وی گفت ؛ شرکت آب و فاضلاب از جمله دستگاههای خدمت رسانی است که در تعامل و ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد که  خوشبختانه   مدیران و کارکنان شرکت آّب و فاضلاب در این زمینه به خوبی عمل نموده اند،که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بابیان اینکه آب یک نیاز ضروری و یک کالای استراتژیک است، افزود؛ فرمانداری اسفراین از هیچ گونه همکاری با شرکت آب وفاضلاب  فروگذار نخواهد کرد.

در پایان نوروزی فرماندار اسفراین از خدمات مهندس روئین فرد مدیر سابق امور آبفای  این شهر تقدیر و حکم مهندس محمد فولادی بعنوان مدیر جدید این امور به وی ابلاغ نمودند.

گفتنی پس از این جلسه مدیر عامل شرکت در جمع کارکنان امور آب و فاضلاب اسفراین حاضر و ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان این اداره، طی سخنانی از آنان خواست تا ضمن همکاری با مدیر جدید، با تلاش بیشتر و تعامل و خوشرویی با مشترکین موجب رضایتمندی هر چه بیشتر شهروندان گردند.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
949 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):38
38 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15