A- A A+

1284

همزمان با 25 شهریور ( روز خانواده و تکریم بازنشستگان ) مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برگزار گردید

 روز شنبه 25 شهریور ماه سال جاری همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان طی مراسمی از بازنشستگان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی تجلیل به عمل آمد .

این مراسم با حضور مهندس علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، وفا پیشه مدیرکل بیمه ایران استان ، مهندس ساقی رئیس هیات مدیره و  مدیرعامل این شرکت ، معاونین و کلیه بازنشستگان شرکت در محل سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  برگزار گردید .

مهندس غلامحسین ساقی  رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت روز خانواده و تجلیل بازنشستگان گفت :  تلاشها و خدمات عزیزانی که در کمال صداقت ودرستکاری سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر سقایی و خدمت به مردم گذرانده و از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و در کلیه لحظات غم و شادی با توکل به ایزد منان شبانه روز تلاش کردند و اینک با کوله باری از تجربه ، سنگر خدمت دهی را به دیگران سپرده اند ستودنی و غیر قابل جبران است .

مهندس ساقی افزود : بازنشستگان شایسته تکریم اند و باید برای شخصیت ، شان و تجربه های ارزشمندشان ارزش و اهمیت قائل شد .

ساقی همچنین گفت : در راستای بهره وری بهتر ، شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با دو رویکرد به مقوله بازنشستگان می پردازد که اولی ارج نهادن به زحمات بی شائبه همکاران در 30 سال از بهترین روزهای عمرخود و استفاده از تجربیات گرانمایه آنها است  و دوم روشن نمودن جایگاه بازنشستگان در بین همکاران شاغل در راستای شناساندن جایگاه و مرتبه بازنشستگی است تا به این باور برسند که در ایام بازنشستگی مورد توجه و تکریم شاغلین قرار خواهند گرفت و هیچ وقت از بدنه شرکت حذف نخواهند شد .

1285

مهندس علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز در ادامه این مراسم گفت : مدیریت دانش از علومی است که امروزه در بیشتر سازمانها به آن می پردازند و بخشهایی از این مدیریت به استفاده از دانش ، مهارت و تجربیاتی که بازنشستگان در مدت 30 سال خدمت صادقانه کسب نموده اند و می بایست این مهارت ها ، دانش و تجربیات را به نسل ها جدید انتقال دهند می پردازد .

مهندس علی نیا افزود : هیچ سازمان و ارگانی نمی تواند به اهداف والای خود برسد مگر اینکه نیروی  انسانی مجرب و کار آزموده داشته باشد و لذا انتقال تجربیات و مهارت های آموخته شده همکاران بازنشسته به همکاران شاغل بهترین راه ارتقاء یک سازمان خواهد بود .

در ادامه این مراسم وفا پیشه مدیر بیمه ایران استان مواردی را در مورد بیمه تکمیلی همکاران بازنشسته عنوان نمود و سپس بازنشستگان مسائل و مشکلات خود را عنوان نمودند ومسئولان شرکت پاسخ گوی سئوالات این عزیزان بودند و در پایان این مراسم با اهداء شاخه گل و هدایایی از زحمات کلیه بازنشستگان تجلیل به عمل آمد .                 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1642269
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
612 بازدید
1654 بازدید
6873 بازدید
6873 بازدید
59749 بازدید
31806 بازدید
1642269 بازدید

پیش بینی امروز
1416

1.32%
11.44%
2.49%
0.06%
0.18%
84.51%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):34
34 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 07-07-1399, 13:46