A- A A+

1277

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شیروان : این جلسه با همکاری دفاتر مدیریت بحران و دفتر بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت به منظور آموزش مباحث و مبانی بحران ، واکنش در شرایط اضطراری ، ایمنی بهداشت و محیط زیست برای پرسنل عملیاتی شرکت ، پیمانکاران ، ناظرین و مشاورین برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس عباسپور مدیر امور شیروان ضمن خوش آمدگویی به مدعوین سخنانی را پیرامون اهمیت  HSE و بحران ایراد نمود در ادامه مفاهیم و اهمیت HSE توسط مهندس رضائیان مدیر دفتر بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت تببین و مواردی از حوادث بصورت مصور مورد تحلیل و تعیین علل رخداد قرار گرفت.

پس از نمایش فیلم حوادث مختلف مبحث ملزومات واکنش در بحران و شرایط اضطراری و مسئولیت ها و وظایف مهم در این زمانها توسط مهندس توکلی مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل تشریح گردید و در این زمینه فیلم و تصاویر مرتبطی نمایش داده شد طی جلسه با اجرای مانور فرضی پیش بینی بروز زلزله در شهر نظرات حاضرین به مسائل پر اهمیت در این واقعه جلب نمود و پیرامون نحوه برخورد بین افراد بحث گردید.

هدف از برگزاری این جلسه :

1-آشنایی پرسنل رسمی و خدماتی با مباحث و اصول مدیریت بحران و ایمنی

2-اقدامات علمی جهت کاهش خسارات ناشی از بروز حوادث

3-ارائه راهکار های عملی جهت کاهش خسارات مالی و جانی به پرسنل و مشترکین

4-آموزش نحوه برخورد پرسنل  قبل ، حین و پس از بحران بخصوص در زمان وقوع زلزله

در پایان نیز اقدامات مورد نیاز جهت پیشگیری از بروز بحران و راهکار های کاهش خطرات و رویکردی کار با حضور مدیر و مسئولین امور صورتجلسه گردید.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1051 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):18
18 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05