A- A A+

جشنواره 3

 

 

 

 

 

 

 

 

در ششمین روز از هفته دولت: معرفی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی بعنوان دستگاه برتر در هر بعد شاخص های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی

 در نشست شورای  اداری استان که با محوریت جشنواره شهید رجایی و با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار گردید دستگاههای برتر  استان خراسان شمالی درجشنواره شهید رجایی معرفی گردیدند.

در این نشست شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی بعنوان دستگاه برتر در کسب رتبه اول در تلفیق شاخص های عمومی و اختصاصی معرفی گردید. و لوح تقدیری با امضاء مهندس صالحی استاندار خراسان شمالی به مدیر عامل این شرکت اهداء گردید.

 در بخشی از این تقدیر نامه آمده است:

خدمتگذاری افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را برعهده کسانی قرار داده است که با عمل خالصانه خویش در مسیر گره گشایی از امور مردم گام بر می دارند. در نظام مقدس جمهوری اسلامی، کیفیت خدمات ارایه شده توسط دستگاه های دولتی به عنوان یکی از شاخص های اصلی سنجش کارآمدی، رشد و توسعه نظام تلقی و موجب افزایش اعتماد عمومی، سرمایه اجتماعی و اعتلای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی می گردد.

زحمات و تلاشهای ارزشمند در شرکت آب و فاضلاب استان موجب شده است در میان دستگاههای اجرایی، از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر گروه شرکتها، بانکها و بیمه در فرایند ارزیابی عملکرد سال 1395 و دستگاههای اجرایی استان شناخته و معرفی شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جشنواره

 

مهندس غلام حسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک به  تمامی همکاران شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی و امور های تابعه  در رابطه با این افتخار کسب شده گفت: این نتیجه زحمات و  تلاشهای خالصانه  تمامی همکاران خوبم  می باشد  که به رویکرد سیستمی در فرایند مدیریت  اعتقاد راسخ داشته و این روند را دنبال خواهیم کرد و هدف ما خدمت به مردم است زیرا این مردم لایق بهترین ها هستند.

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5175 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):31
31 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07