A- A A+

ه گزارش روابط عمومی  شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به مناسبت  گرامی داشت هفته دولت، پیاده روی خانوادگی به مقصد پارک تفریحی و تاریخی بش قارداش برگزار گردید.

این پیاده روی  با هدف توسعه ورزش همگانی و ایجاد فضا و امکاناتی برای جذب کارکنان و خانواده های آنان به محیط سالم و پاک ورزش برگزار شد و شرکت کنندگان مسافت 5کیلومتری بجنورد به بش قارداش را پیاده روی کردند.

IMG 0124

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی  در حاشیه برگزاری این پیاده روی گفت: این  پیاده روی با هدف توجه به سلامت کارکنان و خانواده های آنان و تزریق روحیه شادابی و نشاط تدارک دیده شد تا همکاران فارغ از دنیای ماشینی به سلامت جسم و جان بپردازند.

 غلامحسین ساقی  نیاز به ورزش همگانی در برهه کنونی را  بیشتر دانست و گفت : باید بینش و تفکر افراد جامعه به خصوص خانواده ها نسبت به ورزش و سلامت تغییر کند.

IMG 0229

 

 ساقی در ادامه افزود : یکی از  اهداف برنامه های فرهنگی ورزشی شرکت، افزایش مشارکت  کارکنان و خانواده ی آنها در ورزش همگانی است  تا بتوان سلامت و تندرستی را در خانواده ها نهادینه کرد.

غلامحسین ساقی در پایان ضمن اشاره به این نکته که امر به ورزش امر به معروف است  گفت : توجه به ورزش خانوادگی همانا  تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون ترویج ورزش همگانی در بین  خانواده  و جامعه است.

در پایان این پیاده روی به تمامی فرزندان همکار هدایایی اهداء و از بین شرکت‌کنندگان در پیاده روی قرعه‌کشی به عمل آمد که "مهدی

کاظمی" برنده یک دستگاه  دوچرخه شد.

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5082 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07