A- A A+

1264

 همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب (یکم الی 7 تیر ماه) و آغاز فصل گرما و افزایش مصرف آب در شهر های استان  از مشترکان کم مصرف شهر بجنورد تجلیل شد.

مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت در همین رابطه  به خبر نگار صدا و سیما گفت : صرفه جویی به معنای درست و مناسب مصرف کردن است واین مسئله می تواند در حوزه اقتصاد خانواده نیز تأثیرگذار و سرنوشت ساز باشد .

غلامحسین ساقی با اشاره به این نکته که بیش از 80 درصد از مشترکان شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان شمالی زیر الگوی مصرف هستند افزود : اگر مابقی مشترکین نیز با نصب تجهیزات کاهنده مصرف ، پرهیز از اسراف و اجرای توصیه های مصرف آب را در منازل رعایت نمایند تابستان بدون دغدغه ای را پشت سرخواهیم گذاشت . 

ایشان افزودند :  یکم الی هفتم تیر ماه هرسال به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب نامگذاری شده است و شرکت آب و فاضلاب استان  در این هفته با توان بیشتری نسبت به روزهای دیگر سال به فرهنگ بهینه مصرف آب اهتمام می ورزد  اما در سال جاری به دلیل مقارن شدن این هفته با ایام تعطیلات عید فطر ،  با یک هفته تاخیر برنامه های مختلفی از جمله برگزاری جشنواره نقاشی ، نشست های خبری ، پخش برنامه های فرهنگی و تبلیغی از صدا و سیما ، چاپ آگهی های صرفه جویی آب در جراید و ... در این هفته اجرا خواهد شد و یکی از مهمترین این اقدامات  تقدیر از مشترکین کم مصرف می باشد که امروز این امر در شهر بجنورد انجام شد و به مرور در شهرهای دیگر نیز انجام خواهد شد  .

وی در انتها  ضمن قدردانی از تمامی مشترکانی که با رعایت الگوی مصرف یاریگر این شرکت و خادمین خود در ارائه خدمات هرچه بهتر به هم استانی های عزیز هستند خاطر نشان ساخت صرفه جویی این نیست که از هر چیزی به مقدار کم استفاده کنیم بلکه  صرفه جویی ،  مصرف در حد برآوردن نیازهای اساسی انسان است وبه نوعی می توان گفت : صرفه جویی نوعی تشکر از خداوند در برابر نعمتهای بی پایانی است که در اختیار ما قرار داده .

   خاطر نشان می شود در این روز از پنج مشترک کم مصرف  در شهر بجنورد تجلیل به عمل آمد . 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5187 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):33
33 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07