A- A A+

12631263

جشنواره نقاشی با موضوع صرفه جویی در مصرف آب برای کودکان و نوجوانان در محل خانه فرهنگ شهرداری بجنورد برگزار گردید .

 همزمان با هفته صرفه جویی  جشنواره نقاشی با موضوع صرفه جویی آب در رده سنی کودکان و نوجوانان در محل خانه فرهنگ شهرداری  برگزار شد .

در این جشنواره تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان بر روی برگه های سفید و پرده ای که روی دیوار نصب شده بود نقاشی های زیبایی در مورد روشهای صرفه جویی خلق نمودند .

این جشنواره که با هدف نهادینه نمودن مصرف آب برای کودکان به عنوان پایه های اصلی جامعه و گروهی که بیشترین درصد پذیرش آموزش را دارند برگزار گردید.

مهندس امیر فاطمی مدیر امور آب و فاضلاب شهر بجنورد  طی بازدیدی که از این جشنواره داشتند به خبرنگار صدا و سیما گفت :  ما  همه ساله در هفته صرفه جویی (یکم تا هفتم تیرماه ) در راستای نهادینه نمودن مصرف آب در بین مشترکین اقدامات خوبی را انجام می دهیم  که از مهمترین آنها می توان به  تقدیر از مشترکان کم مصرف ، چاپ کتاب ، بروشور و اقلام تبلیغی و توزیع آن بین مشترکان ، نشست با امامان جمعه و ائمه جماعت و درخواست از آنان جهت آگاه سازی مردم ، تهیه و پخش تیزر ههای تبلیغاتی از سوی صدا و سیما ، نشست با برنامه سازان صدا و سیما  ، برگزاری جشنواره نقاشی و ... اشاره کرد .

مهندس مهندس فاطمی  افزود : آموزش تاثیر گزار آموزشی است که در سنین کودکی و در ناخود آگاه کودکان نقش ببندد و بر این باوریم که بهینه سازی مصرف آب باید از کودکان به عنوان پایه های اصلی آموزش شروع و در خانواده ها گسترش و توسعه یابد و هر گونه هزینه کرد در این راستا سرمایه گذاری برای آیندگان خواهد بود .

این نکته حائز اهمیت است که در پایان این جشنواره به کلیه شرکت کنندگان هدایایی اهداء گردید و این جشنواره از سوی نشریات ، روزنامه ها و صدا و سیما (بخش خبر ) ،  و برنامه مخصوص کودکان و نوجوانان شبکه استانی خراسان شمالی تحت پوشش خبری قرار گرفت .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
434 بازدید
5170 بازدید

1.37%
12.82%
2.30%
0.05%
0.13%
83.33%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-05-1400, 11:43