A- A A+

1259

همزمان با نزدیک شدن به ایام هفته صرفه جویی در مصرف آب مدیرعامل و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با نماینده ولی فیقه و امام جمعه شهر بجنورد دیدار و گفتگو کردند .

       روز چهار شنبه مورخ  13 خرداد ماه و شروع هفته صرفه جویی در مصرف آب ، غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل به همراه معاونین و تعدادی از پرسنل این شرکت با آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بجنورد دیدار و گفتگو نمودند .

در ابتدای این دیدار مهندس ساقی گزارشی از عملکرد شرکت ارائه نمود و افزود : آب یکی از نعمت های بی بدیل الهی است که جاگزینی ندارد و با توجه به فرارسیدن فصل گرما و بالا رفتن مصرف آب همچون سالیان گذشته دست یاری به سوی امامان جمعه و جماعت دراز نموده ایم و انتظار داریم همچون گذشته با رهنمون های خود از تریبون نماز جمعه و مساجد هشدارهای لازم را در مورد مصرف صحیح آب به شهروندان ارائه نمایند .

در ادامه این دیدار آیت الله یعقوبی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شرکت آب و فاضلاب به لحاظ تامین آب شرب سالم و بهداشتی گفت : اسراف به فرموده مقام معظم رهبری یک ((عیب ملی )) است و آنچنان که خداوند نعمتهای فراوانی را در اختیار بشر قرار داده ، اسراف آنها را نیز به شدت نفی نموده است و نعمت آب که خداوند عرش خود را بر آن قرار داده از مهمترین نعمت های خداوند است که جایگزینی هم ندارد و حیات کلیه انسانها و جانداران به آن بستگی دارد  .

 حجت الاسلام یعقوبی در ادامه افزود : نامگذاری اول تیر ماه به نام هفته صرفه جویی اقدام بسیار خوب و مبارکی است که انجام گرفته و میطلبد که در این هفته بیش از پیش به امر فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب پرداخته شود .

ایشان همچنین افزودند : دین مبین اسلام آداب و رسوم بسیاری در رابطه با آب بیان نموده و رهنمون بسیار خوبی برای بشریت می باشد که با تاسی از آنها از اسراف این نعمت بی بدیل الهی جلوگیری نماید .

حجت الاسلام یعقوبی در ادامه از از مسئولان شرکت آب و فاضلاب خواست کلیه اقدامات شرکت خصوصا پروژه هایی که از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری انجام شده را بصورت شفاف برای مردم ارائه نمایند و قیمت واقعی آب را برای مردم بازگو نمایند .

در انتها ایشان خاطر نشان ساختند : امامان جمعه و جماعت از تریبون نماز جمعه و مساجد همچون سالیان گذشته امر صرفه جویی در مصرف آب را برای مردم بازگو خواهند نمود و مردم را به صرفه جویی در مصرف آب دعوت خواهند کرد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1116 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):44
44 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15