A- A A+

1259

همزمان با نزدیک شدن به ایام هفته صرفه جویی در مصرف آب مدیرعامل و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با نماینده ولی فیقه و امام جمعه شهر بجنورد دیدار و گفتگو کردند .

       روز چهار شنبه مورخ  13 خرداد ماه و شروع هفته صرفه جویی در مصرف آب ، غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل به همراه معاونین و تعدادی از پرسنل این شرکت با آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بجنورد دیدار و گفتگو نمودند .

در ابتدای این دیدار مهندس ساقی گزارشی از عملکرد شرکت ارائه نمود و افزود : آب یکی از نعمت های بی بدیل الهی است که جاگزینی ندارد و با توجه به فرارسیدن فصل گرما و بالا رفتن مصرف آب همچون سالیان گذشته دست یاری به سوی امامان جمعه و جماعت دراز نموده ایم و انتظار داریم همچون گذشته با رهنمون های خود از تریبون نماز جمعه و مساجد هشدارهای لازم را در مورد مصرف صحیح آب به شهروندان ارائه نمایند .

در ادامه این دیدار آیت الله یعقوبی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شرکت آب و فاضلاب به لحاظ تامین آب شرب سالم و بهداشتی گفت : اسراف به فرموده مقام معظم رهبری یک ((عیب ملی )) است و آنچنان که خداوند نعمتهای فراوانی را در اختیار بشر قرار داده ، اسراف آنها را نیز به شدت نفی نموده است و نعمت آب که خداوند عرش خود را بر آن قرار داده از مهمترین نعمت های خداوند است که جایگزینی هم ندارد و حیات کلیه انسانها و جانداران به آن بستگی دارد  .

 حجت الاسلام یعقوبی در ادامه افزود : نامگذاری اول تیر ماه به نام هفته صرفه جویی اقدام بسیار خوب و مبارکی است که انجام گرفته و میطلبد که در این هفته بیش از پیش به امر فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب پرداخته شود .

ایشان همچنین افزودند : دین مبین اسلام آداب و رسوم بسیاری در رابطه با آب بیان نموده و رهنمون بسیار خوبی برای بشریت می باشد که با تاسی از آنها از اسراف این نعمت بی بدیل الهی جلوگیری نماید .

حجت الاسلام یعقوبی در ادامه از از مسئولان شرکت آب و فاضلاب خواست کلیه اقدامات شرکت خصوصا پروژه هایی که از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری انجام شده را بصورت شفاف برای مردم ارائه نمایند و قیمت واقعی آب را برای مردم بازگو نمایند .

در انتها ایشان خاطر نشان ساختند : امامان جمعه و جماعت از تریبون نماز جمعه و مساجد همچون سالیان گذشته امر صرفه جویی در مصرف آب را برای مردم بازگو خواهند نمود و مردم را به صرفه جویی در مصرف آب دعوت خواهند کرد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1645951
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
604 بازدید
1310 بازدید
10555 بازدید
10555 بازدید
604 بازدید
62827 بازدید
1645951 بازدید

پیش بینی امروز
792

1.32%
11.45%
2.49%
0.06%
0.18%
84.50%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):13
13 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 09-07-1399, 09:16