A- A A+

1231

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : روز چهار شنبه 25 اسفند ماه سال جاری مراسم تکریم و معارفه معاون خدمات مشترکین ، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه و مدیر دفتر بودجه و بررسی های اقتصادی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با حضور خدادادی معاون امور هماهنگی دفتر مرکزی حراست وزارت نیرو ، محرمی راد مدیر کل دفتر حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مدیر حراست کل استان خراسان شمالی ، تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید .

در ابتدای این آئین مهندس ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت : سال 95 با تمام مشکلات و محدودیت ها در حال سپری شدن است ، سالی پر از موفقیت بوده که همواره خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن به شهروندان ارائه گردیده است .

ساقی افزود این شرکت با بهره مندی از نیروهای متخصص و جوان و پتانسیل های بالا در دو محور اقتصاد آب و توسعه منابع انسانی گام بر میدارد و با بهره وری بالا و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین همکاران بدنبال راندمان بالا و خدمت رسانی هرچه بهتر به مشترکین خود می باشد .

ایشان در ادامه سخنان خود با دعوت کلیه همکاران به حسن خلق و زحمات دلسوزانه برای ذینفعان شرکت ،  ارائه مطلوب خدمات و تامین درآمد را مستلزم یکدیگر خواند و افزود انتظار است کلیه پرسنل شرکت با ارائه روشها و فنون جدید جهت جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی بیش از پیش کوشا باشند .

در ادامه صادق زاده مدیر حراست کل استان نیز گفت : حفظ و نگهداری از سرمایه های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده حراست ها است و حراست ها وظیفه حفاظت از مراکز حساس و اماکن طبقه بندی شده را بر عهده دارند .

وی افزود ماموریت حراست ها عبارت است از حفظ حرمت وکرامت انسانی در محیط کار ، در نظر داشتن رضایتمندی خدا و بندگان خدا ، اعتماد سازی ، سلامت سازمان و در آخرین مرحله تذکر .

در این مراسم محرمی راد مدیر کل دفتر حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با بیان احادیثی از ائمه اطهار به بیان جایگاه حراست ها پرداخت و افزود : قیمت هر انسانی با توجه به آن چیزی است که او دوست دارد و انسان می بایست به خود ارزش دهد .

محرمی راد افزود خروجی حراست امنیت است وکار حراست اصلاح هر امری که باعث مریضی سازمان شود ،  می باشد .

وی همچنین با اشاره به چهار ویژگی دروغ ، غیبت ، تهمت و مسخره نمودن دیگران  در بین برخی از افراد افزود کسی که این چهار خصلت بد را در خود ازبین نبرد دیگران قادر به صیانت و محافظت از او نخواهند بود و جایگاهش همیشه متزلزل خواهد بود .

در پایان این مراسم محمد رضا شیردل به عنوان معاون مشترکین ، حسین تیموری به عنوان مدیر دفتر بودجه و بررسی های اقتصادی و آقای سید ابراهیم حسینی به عنوان مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی معرفی گردید و از زحمات حسین تیموری در معاونت خدمات مشترکین و درآمد ، محمد رضا شیردل مدیر دفتر حراست و امور محرمانه ، سید ابراهیم حسینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان شیروان  و محمد صباغیان مدیر دفتر بودجه و بررسی های اقتصادی تقدیر به عمل آمد .  

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1492846
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
452 بازدید
427 بازدید
5343 بازدید
5343 بازدید
57365 بازدید
80251 بازدید
1492846 بازدید

پیش بینی امروز
432

1.27%
10.53%
2.22%
0.06%
0.18%
85.74%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):9
9 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 31-02-1399, 13:00