A- A A+

1231

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : روز چهار شنبه 25 اسفند ماه سال جاری مراسم تکریم و معارفه معاون خدمات مشترکین ، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه و مدیر دفتر بودجه و بررسی های اقتصادی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با حضور خدادادی معاون امور هماهنگی دفتر مرکزی حراست وزارت نیرو ، محرمی راد مدیر کل دفتر حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مدیر حراست کل استان خراسان شمالی ، تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید .

در ابتدای این آئین مهندس ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت : سال 95 با تمام مشکلات و محدودیت ها در حال سپری شدن است ، سالی پر از موفقیت بوده که همواره خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن به شهروندان ارائه گردیده است .

ساقی افزود این شرکت با بهره مندی از نیروهای متخصص و جوان و پتانسیل های بالا در دو محور اقتصاد آب و توسعه منابع انسانی گام بر میدارد و با بهره وری بالا و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین همکاران بدنبال راندمان بالا و خدمت رسانی هرچه بهتر به مشترکین خود می باشد .

ایشان در ادامه سخنان خود با دعوت کلیه همکاران به حسن خلق و زحمات دلسوزانه برای ذینفعان شرکت ،  ارائه مطلوب خدمات و تامین درآمد را مستلزم یکدیگر خواند و افزود انتظار است کلیه پرسنل شرکت با ارائه روشها و فنون جدید جهت جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی بیش از پیش کوشا باشند .

در ادامه صادق زاده مدیر حراست کل استان نیز گفت : حفظ و نگهداری از سرمایه های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده حراست ها است و حراست ها وظیفه حفاظت از مراکز حساس و اماکن طبقه بندی شده را بر عهده دارند .

وی افزود ماموریت حراست ها عبارت است از حفظ حرمت وکرامت انسانی در محیط کار ، در نظر داشتن رضایتمندی خدا و بندگان خدا ، اعتماد سازی ، سلامت سازمان و در آخرین مرحله تذکر .

در این مراسم محرمی راد مدیر کل دفتر حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با بیان احادیثی از ائمه اطهار به بیان جایگاه حراست ها پرداخت و افزود : قیمت هر انسانی با توجه به آن چیزی است که او دوست دارد و انسان می بایست به خود ارزش دهد .

محرمی راد افزود خروجی حراست امنیت است وکار حراست اصلاح هر امری که باعث مریضی سازمان شود ،  می باشد .

وی همچنین با اشاره به چهار ویژگی دروغ ، غیبت ، تهمت و مسخره نمودن دیگران  در بین برخی از افراد افزود کسی که این چهار خصلت بد را در خود ازبین نبرد دیگران قادر به صیانت و محافظت از او نخواهند بود و جایگاهش همیشه متزلزل خواهد بود .

در پایان این مراسم محمد رضا شیردل به عنوان معاون مشترکین ، حسین تیموری به عنوان مدیر دفتر بودجه و بررسی های اقتصادی و آقای سید ابراهیم حسینی به عنوان مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی معرفی گردید و از زحمات حسین تیموری در معاونت خدمات مشترکین و درآمد ، محمد رضا شیردل مدیر دفتر حراست و امور محرمانه ، سید ابراهیم حسینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان شیروان  و محمد صباغیان مدیر دفتر بودجه و بررسی های اقتصادی تقدیر به عمل آمد .  

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
116 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):18
18 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35