A- A A+

1217

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان  خراسان شمالی، همایش ائمه جماعت صنعت آب و برق استان خراسان شمالی با حضور مشاور وزیر نیرو و قائم مقام امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو برگزار شد .

سید رسول کریمی راد دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان خراسان شمالی  گفت : بخشی از مسائل حوزه های فرهنگی شرکت های تابعه و وابسته به وزارت نیرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کریمی راد تصریح کرد : همه ساله برنامه‌های فرهنگی شرکت‌های زیرمجموعه در قالب 11 برنامه از جمله قرآن و سیره اهل بیت، عفاف و حقوق شهروندی و مدیریت مصرف تدوین و ابلاغ می‌شود که بر اساس اقدامات صورت گرفته در پایان سال ارزیابی صورت می‌گیرد.

ادامه این همایش با ارائه پیشنهادهای حاضران همراه بود و سپس مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو ضمن ایراد سخنان مقدماتی، به بررسی و پاسخگویی به پرسش ها و موارد مطروحه پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین "علی یزدان پرست" در ابتدای سخنانش به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب ایران در تاریخ صد سال اخیر و چه بسا در تمام تاریخ تمدن بشریت بی سابقه بود.

ایشان کار فرهنگی را موضوعی بسیار مهم و پیچیده قلمداد نمود که در شرایط کنونی برای کشور ما ارزش بسیار شگرفی دارد.

مشاور فرهنگی وزیر نیرو در ادامه افزود : وزارت نیرو یک وزارت فراگیر است که هیچکدام از وزارتخانه ها در بحث ارتباط با مردم و خدمت رسانی به مردم به پای آن نمی رسند . چرا که تمام زوایای زندگی مردم (تولید ، صنعت ، خدمات و . . . ) با آب و برق گره خورده است و لذا خدمت در صنعت آب و برق ، خدمتی مقدس است .

مشاور وزير و مسئول امور فرهنگي وزارت نيرو ضمن تاکید بر اهمیت دادن به موضوع فرهنگ به خصوص در حوزه خانواده ، اظهار داشت: ارائه فرهنگ ایرانی - اسلامی اصیل به خانواده ها وفرزندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به اهميت اقدامات فرهنگي ، ضمن قدردانی از فعالیت های موثر این شورا در استان تصریح کرد: نگاه به مسایل فرهنگی در مجموعه ای همچون صنعت آب و برق ، اگر چه هزینه  بر هم  باشد قطعاً سرمایه گذاری و افزایش سرمایه و توانمندی نیروی شاغل را در بر دارد.

این جلسه با تقدیر از ائمه جماعت شرکت ها و ادارات زیرمجموعه وزارت نیرو در استان به پایان رسید.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
479 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):28
28 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15