A- A A+

1219

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی، اعتبارات ویژه فرهنگی به شرکت های تابعه و وابسته به وزارت نیرو اختصاص می یابد.

مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو در سفری به استان خراسان شمالی از اختصاص اعتبار ویژه فرهنگی به شرکت های زیر مجموعه وزرات نیرو خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین "علی یزدان پرست" با بیان این که مجوز فعالیت های فرهنگی از حوزه ستادی وزارت نیرو اخذ شده است اظهار داشت: طبق این مجوز، مصوب شده تا بخشی از اعتبارات عمومی و اداری وزارت نیرو به امور فرهنگی اختصاص یابد.

وی در نشستی که با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق ، ائمه جماعت ، رابطان و دبیران شورای فرهنگی ادارات وابسته به وزرات نیرو در خراسان شمالی برگزار شد این مطالب را عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم این اعتبارات در مسیر برنامه های مدون تعیین شده از سوی وزارت خانه هزینه شود.

به گفته این مسئول حوزه فرهنگی وزارت نیرو، هر چند تمامی حرکت های فرهنگی همکاران زیر مجموعه ارزشمند است اما حرکت برنامه محور و مدون، ما را در مسیر مستقیمی قرار می دهد که سریع ترین و صحیح ترین مسیر برای دستیابی به اهداف مجموعه است. وی در ادامه بهره گیری از ظرفیت ائمه جماعت و مبلغان مذهبی به خصوص در ایام ماه محرم و ماه مبارک رمضان برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی را مورد تاکید قرار داد و افزود: همچنین انجام اقدامات فرهنگی حوزه دانش آموزی به خصوص دانش آموزان نخبه باید جدی گرفته شود چرا که این اقدامات در واقع سرمایه گذاری برای آینده است.

تجهیز نمازخانه شرکت ها، اهمیت دادن به امر به معروف و نهی از منکر سازمانی و استفاده و پرورش دادن ظرفیت ها و استعدادهای درون مجموعه از دیگر مواردی بود که از سوی حجت الاسلام "یزدان پرست" مورد تاکید قرار گرفت.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
515 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):34
34 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15