A- A A+

 

1211

در حکمی از سوی مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل شرکت آب  و فاضلاب استان خراسان شمالی مهندس علی کشمیری به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب شهری فاروج معرفی گردید .

روز سه شنبه ، پنجم بهمن ماه در جلسه ای که به همین منظور در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار گردید از زحمات مهندس امیر فاطمی تقدیر و مهندس علی کشمیری به عنوان مدیر جدید این امور معرفی گردید .

در ابتدا این جلسه مهندس غلام حسین ساقی مدیر عامل این شرکت ضمن قدردانی از حمایتهای فرماندار محترم فاروج و سایر مسئولین این شهر گفت : انجام خدمات مطلوب ، جلب رضایت مردم و افزایش کمیت و کیفیت خدمات در راستای تامین و توزیع آب با کیفیت و بهداشتی و سالم از وظایف اصلی این شرکت می باشد.

غلام حسین ساقی در ادامه اشاره ای به وضعیت آبی دو شهر فاروج و تیتکانلو نمود و گفت با حمایتها فرماندار و سایر مسئولین این شهرستان  مشکل کمبود آب شهر تیتکانلو رفع شده و خوشبختانه دغه غه ای از این بابت وجود ندارد. اما در شهر فاروج که در مسیر مشهد مقدس قرار دارد در ایام پیک مصرف نگرانی هایی وجود دارد .

 ساقی در ادامه افزود: در حال حاضر توان تولید در این شهر با مقدار آبی که از چاه شهرک صنعتی خریداری می شود 32 لیتر بر ثانیه است که در زمان عادی میزان مصرف شهروندان 34 لیتر بر ثانیه می باشد. و در ایام پیک مصرف این رقم به 51 لیتر در ثانیه افزایش پیدا می کند که این امر این شرکت را در امر خدمات رسانی به شهروندان دچار مشکل و چالش می نماید که با بهره برداری از چاه جدید کمبود آب در این شهرستان قابل جبران خواهد بود.

در ادامه رجائی نیا فرماندار فاروج  نیز ضمن ابراز رضایتمندی از نحوه خدمات رسانی امور آب و فاضلاب فاروج گفت : آب یک کالای ضروری و استراتژیکی است و در این زمینه ما از  هیچ گونه  تلاش و همکاری با متولیان تامین آب شرب  سالم و بهداشتی برای شهروندان فرو گذار نخواهیم بود و خوشبختانه در این زمینه اقدامات خیلی خوبی در دو شهر فاروج و تیتکانلو انجام گرفته که قابل تقدیر می باشد.

در پایان این جلسه با اهدا لوح سپاس از خدمات آقای فاطمی تقدیر و حکم  مسئولیت آقای  مهندس علی کشمیری بعنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب شهرستان فاروج ابلاغ گردید .

امور آب و فاضلاب شهری فاروج با تحت پوشش قرار دادن دو شهر فاروج و تیتکانلو دارای 6744 مشترک آب می باشد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1645931
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
584 بازدید
1310 بازدید
10535 بازدید
10535 بازدید
584 بازدید
62827 بازدید
1645931 بازدید

پیش بینی امروز
744

1.32%
11.45%
2.49%
0.06%
0.18%
84.50%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 09-07-1399, 09:16