A- A A+

1210

در پنجمین دوره مسابقات فوتسال شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی و امورهای تابعه تیم امور آب و فاضلاب بجنورد قهرمان این دوره از مسابقات شد .

فينال فوتسال ياد بود شهداي شرکت آب و فاضلاب استان با حضور مدير عامل ، معاونین  ، مدیران ستادی و مدیران امورهای  تابعه ، فرمانداران گرمه و جاجرم و اعضای شورای شهر جاجرم در سالن کارگران شهرستان جاجرم برگزار گرديد.

مسابقات فوتسال که با شرکت 8 تيم  در 2 گروه آغاز شده بود  پس از 3 روز رقابت  و 16 بازی به کار خود پايان داد و چهره تيم قهرمان اين دوره از مسابقات مشخص گرديد.

در بازي پاياني اين مسابقات تيمهاي ستاد مرکزی و امور بجنورد با هم ديدار کردند که تيم بجنورد توانست مقاوم اول اين دوره مسابقات را ازآن خود گرداند.

در ادامه براي تعيين رده بندي رتبه سوم اين مسابقات تيم مشترک آشخانه و فاروج  با تيم اسفراین ديدار کردند که در نتيجه تيم آشخانه و فاروج  به مقام سوم اين مسابقات دست يافت.

گفتني است اسفراین موفق به کسب عنوان تيم اخلاق اين دوره از مسابقات شد.

در پایان مسابقات آقای هادی ارکی با 14 گل زده به عنوان آقای گل و آقای علی ساروجه به عنوان بازیکن برتر و فنی مسابقات شناخته شدند .

رئیس هیات مدیره  و مدير عامل شرکت آب و فاضلاب استان  خراسان شمالی در مراسم اختتاميه بيان کرد: استقبال همکاران در اين دوره از مسابقات فوتسال نشان داد که شرکت آب و فاضلاب استان از ظرفيت و استعدادهاي خوبي در امر ورزش برخوردار است.

غلامحسین ساقی  با قدرداني از حمايت و پشتيباني همه مسئولين و دست اندرکاران ادامه داد: براي داشتن يک زندگي اجتماعي و خانوادگي سالم ، ورزش مهمترين عامل نشاط و سلامتي است و بايد از اين عامل مهم در شرکت به نحو مطلوب استقبال نمود .

ساقی در ادامه گفت : ورزش موجب نشاط وشادابی وارتقای سطح انگیزه وتوانمندی افراد می شود.

وی هدف از برگزاری مسابقات ورزشی را توسعه وتعمیم ورزش در بین کارکنان عنوان کرد وافزود: مشارکت ، مسئولیت پذیری

وقانونمداری از ثمرات ورزش است.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1512 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):17
17 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : شنبه 03-08-1399, 12:12