A- A A+

1204

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : روز دو شنبه بیستم دی ماه مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل این شرکت به همراه معاون بهره برداری ضمن بازدید از مرکز امداد آب شهر بجنورد در نشستی صمیمی با پرسنل این مرکز دیدار و گفتگو کرد .

در ابتدای این دیدار مهندس وحدانی مدیر امور آب و فاضلاب بجنورد گزارشی از عملکرد مرکز امداد آب در سال 95 ارائه نمودند .

در ادامه این جلسه مهندس ساقی گفت : در بین مردم بودن و ملبس بودن به یونیفرم شرکت آب و فاضلاب نوعی افتخار است و تمام افرادی که در مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان مشغول بکار هستند می بایست باید به کار خود به عنوان یک شغل آبرومند و حلال ایمان داشته باشند و به خود ببالند که سقای مردم شریف استان هستند .

مهندس ساقی ادامه همه پرسنل شرکت اعم از رسمی خدماتی ، شرکتی ، پیمانکار و... را باهم برابر دانست و بر همفکری و یکی بودن نیرو ها جهت پیشبرد اهداف شرکت تاکید نمود .

مدیر عامل شرکت همچنین از نیرو های امداد آب به عنوان نیروهای عملیاتی نام برد که بیشترین زحمات را بصورت یدی متحمل می شوند و در بدترین شرایط برای ارائه خدمات مطلوب به مردم از هیچ کوششی فروگزار نیستند و ما نیز قدردان این زحمات هستیم .

در ادامه این دیدار پرسنل مرکز امداد آب به بیان مشکلات و تنگناهای کاری خود پرداختند و مهندس ساقی راهنمایی های لازم را در مورد سئوالات و مشکلات پرسنل ارائه نمود و مشکلاتی که نیاز به رسیدگی داشت برای برطرف شدن به قستهای مربوطه ارجاع نمود.

خاطر نشان میشود مرکز امداد آب شهر بجنورد از سال 88 به بخش خصوصی واگذار گردیده و در حال حاضر شرکت آب سازان شرق مهراب عهده پیمانکار بهره برداری از شبکه آب شهری شهر بجنورد می باشد  .  

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
187 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):21
21 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35