A- A A+

1200

مهندس غلامحسین ساقی در حضور پرسنل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت : تفکر جمعی ، مسئولیت پذیری و اعتماد متقابل همکاران به یکدیگر رمز موفقیت این شرکت در پیشبرد اهداف شرکت که همانا سقایی هم استانی های شریف می باشد ، خواهد بود .

به گزارش دفتر روابط عمومی و اموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : روز دو شنبه 30 آذر ماه ، جلسه عمومی پرسش و پاسخ با حضور مدیر عامل ، معاونین و کلیه پرسنل ستاد مرکزی برگزار شد .

در ابتدای این جلسه مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل این شرکت گفت : خدمت در شرکت های آب و فاضلاب و وظیفه خطیر سقایی مردم کاری پر استرس و چالشی می باشد که در صورت عدم برنامه ریزی مناسب جهت غلبه بر این چالشها و استرس ها شخص دچار ناهنجاری های کاری و خانوادگی خواهد شد و نگاه مثبت به وظایف محوله به عنوان شاه کلید ارتباط پرسنل با یکدیگر و همچنین با مردم با عث کمتر شدن این چالشها و استرس های کاری خواهد بود .

در ادامه مهندس ساقی ریسک پذیری ، احترام و اعتماد مقابل همکاران به یکدیگر و اعتماد به سازمان را رمز موفقیت این شرکت برشمرد و افزود : تمامی همکاران با توجه به وظایف محوله باید ریسک پذیر باشند و در مواقع بحرانی بهترین تصمیم را اتخاذ و اجرا نمایند زیرا بنده معتقدم که ریسک پذیری باعث بهره وری بهتر خواهد بود .

ساقی با اشاره به حضور سه ماهه خود در این شرکت گفت : بنده از ابتدای کار، دو مقوله اقتصاد آب و بهبود سرمایه های انسانی را در راس برنامه های مدیریتی خود قرار داده ام و در این زمینه ها تلاش خواهم نمود و با توجه به اعتقاد کاملی که به منابع انسانی دارم هیچ گونه تفاوتی بین نوع قرارداد های همکاران قائل نیستم و کلیه پرسنل اعم از قرار داد های دائم ، مدت معین و خدماتی و پیمانکاری بدون هیچ گونه نگرانی می بایست وظایف محوله را به نحو احسنت انجام دهند .

ایشان با اشاره به شرکت فعالانه بدنه میانی شرکت و کارشناسان در تصمیم گیری ها ، تغییر در لایه های مختلف را در راستای ارتقاء شرکت دانست و افزود تغییرات لازم است و ارتقاء افراد ریسک پذیر را با هدف ایجاد هارمونی مناسب تر و انجام امور و وظایف محوله به صورت یک تیم منسجم در رسیدن به اهداف تعریف شده شرکت دنبال خواهم نمود .

ایشان از معاونین و مدیران خواست در کار خود ((مدیریت جسورانه)) را در پیش بگیرند و در چهارچوب ضوابط با تصمیم گیری های مناسب لحظه ای کارهای بزرگ را به ثبت برسانند هرچند مدیریت جسورانه چالش ، مخالفت و اعتراضهایی را به همراه خواهد داشت .

در انتهای این جلسه مدیرعامل و معاونین به مدت یک ساعت پاسخ گوی سئوالات پرسنل بودند و به کلیه سئوالات همکاران پاسخ دادند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1079 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):23
23 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05