A- A A+

1022

در بازدید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب از چناران شهر و دیدار با رئیس شورای این شهر تاکید بر رفع مشکلات آبرسانی شهر های کوچک مورد تاکید قرار گرفت

مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی از تاسیسات چناران شهر بازدید نمود .

مدیرعامل شرکت با حضور در شهرداری ، جلسه ای با رئیس شورای شهر و شهردار این شهر برگزار نمود و چالش های پیشروی این شهر در مورد بررسی قرار گرفت .

شیرزاد رئیس شورای چناران شهر در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در زمینه آبرسانی به شهر گفت : قبل از اینکه روستای چناران به شهر تبدیل شود ترکیدگی لوله ، کمبود منابع آبی و افت فشار در این روستا یکی از معضلات این روستا بود ، ولی پس از مصوبه هیات وزیران در مرداد ماه 92 و تبدیل این روستا به شهر و تحویل تاسیسات آبرسانی این شهر به شرکت آب و فاضلاب شهری این مشکلات مرتع گردیده و در حال حاضر مشکل خاصی از نظر آبرسانی در این شهر وجود ندارد .

در ادامه شهردار و همچنین رئیس شورای این شهر با اشاره به احداث شهرک جدید در این شهر خواستار اجرای شبکه آبرسانی به این شهرک شدند و افزودند در این راه شهردار و شورای شهر در زمینه آبرسانی به این شهرک همکاری کامل را با شرکت آب و فاضلاب انجام خواهند داد .

در ادامه این جلسه بازدیدی از سطح شهر ، شهرک جدید ، تاسیسات آبرسانی و منابع و مخازن این شهر صورت پذیرفت و در پایان مهندس غلامحسین ساقی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های شورا و شهردار این شهر بر رفع مشکلات شهر های کوچک تاکید نمود و افزود در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشترکین در این شهر ها ارائه کلیه خدمات به بخش خصوصی واگذار گردیده و بیش از پیش بر ارائه خدمات نظارت کامل صورت می پذیرد .

ایشان همچنین همچنین ضمن اعلام هزینه احداث مخزن ذخیره و شبکه توزیع و انتقال آب شهرک جدید به میزان تقریبی 10 میلیارد ریال ، اظهار امیدواری کرد با تخصیص اعتبار از محل ردیف عمرانی ، آبرسانی به این شهر ، امکان اجرای هرچه سریعتر پروژه فراهم شود .

چناران (بجنورد)، شهری از توابع بخش مرکزی شهرستان بجنورد در استان خراسان شمالی ایران است. بر اساس مصوبه هیئت وزیران در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، روستای چناران به شهر ارتقاء یافت و در اردیبهشت ماه سال 94 این شهر بحت پوشش خدمات آب و فاضلاب شهری قرار گرفت و در حال حاضر دارای 811 مشترک آب می باشد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
604 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):24
24 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 01-11-1399, 11:15