A- A A+

1019

روز پنج شنبه پانزدهم مهر ماه مهندس گیاهی معاون منابع انسانی وبهبود شرکت آب وفاضلاب کشور در شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان شمالیحضور یافت و پس از بازدید از ساختمان اداری این شرکت در نشستی با مدیر عامل ، معاونین و مسئولین این شرکت  بر  بهبود وضعیت نیروی انسانی شاغل تاکید گفت: یکی از  مهمترین نگرانیهای ما در شرکت آبفا کشور بهبود وضعیت نیروی انسانی شاغل ، توجه به امر آموزش و بازنگری در تصمیمات اتخاذ شده در گذشته است که مستلزم ارائه واجرای برنامه های عملیاتی کوتاه مدت وبلند مدت است.

مهندس گیاهی استفاده نا محدود از ظرفیت نخبگان را از راههای موفقیت مدیران خواند و افزود مدیران باید واقع بین باشند و با استفاده از علم و دانش و مشورت با نخبگان بهترین تدابیر مدیریتی را برای کارکنان خود اتخاذ نمایند .  

 

 

 

 

 

 

1020

 

ایشان همچنین شناسایی استعداد ها ، نقاط قوت و ضعف پرسنل و استفاده از این یافته ها را در جابجایی  پرسنل و مدیران ارزشمند برشمرد و خواستار استفاده حد اکثری از ظرفیت همکاران در پستهای حساس شد .

در ادامه این جلسه مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گزارش کاملی از اقدامات شرکت و پروژه های در دست اجرا و وضعیت نیروی انسانی شاغل در شرکت ارائه نمود و اولویت اصلی شرکت در مقطع زمانی فصلی را توجه به اقتصاد آب و نیز توانمند سازی نیروی انسانی برشمرد .

مهندس ساقی همچنین ضمن بیان محدودیت های شرکت به تشریح هزینه های بالای استحصال آب از منابع آب های سطحی در شهر های بجنورد ، اسفراین و شیروان و تفاوت بالای قیمت تمام شده استحصال و تحویل به مشترکین با مبالغ دریافتی از مردم پرداخت و راهکار اصلی برون رفت از این چالش را اصلاح ضرایب تعرفه آب بهاء و نیز استفاده از ظرفیت های قانونی همچون تبصره 2 و ماده 11 دانست . 

1021

 

مهندس گیاهی در پایان از استان خراسان شمالی و شهر بجنورد به عنوان شهر خاطره ها نام برد و شرکت آب و فاضلاب شهری این استان را جزء شرکت های خوب در سطح کشور برشمرد .

 خاطر نشان می شود مهندس گیاهی در این روز در گلزار شهدای شهر بجنود حضور یافت و با نثار گل و فاتحه یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشت .

ایشان همچنین در ادامه برنامه های خود با حضور در یکی از حسینه های شهر بجنورد در مراسم عزاداری سالار شهیدان شرکت نمود و از پخت حلیم نزری شب های محرم در این شهر نیز بازدید نمود .  

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
593 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):24
24 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 01-11-1399, 11:15