A- A A+

1016

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی : فرهنگ سازی و آگاهی بخشی باید بصورت عینی باشد

روز چهار شنبه ، چهاردهم مهر ماه سال جاری مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به همراه معاونین خود با آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بجنورد دیدار و گفتگو کرد .

دراین دیدار که در راستای آشنایی بیشتر ، تعامل و همکاری بهتر انجام گردید ، مهندس ساقی گزارشی از عملکرد شرکت آب و فاضلاب در سال جاری ارائه نمود و افزود : در حال حاضر 31 درصد از جمعیت شهری استان در دو شهر بجنورد و اسفراین تحت پوشش خدمات جمع آوری و تصفیه فاضلاب قرار دارند و در شهر آشخانه تصفیه خانه فاضلاب با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست و به موازات شبکه جمع آوری فاضلاب در این شهر در حال اجراست و در شهر شیروان نیز احداث تصفیه خانه فاضلاب به بخش خصوصی واگذار شده و در حال اجراست .

ساقی در گزارش خود در بخش آب شرب نیز گفت : در حال حاضر 99/99 درصد جمعیت شهر استان تحت پوشش آب شرب سالم و بهداشتی است و در سه شهر بجنورد اسفراین و شیروان ، آب شرب از سد ها تامین میگردد که پس از تصفیه در تصفیه خانه های مجهز با کیفیت مطلوب در اختیار مشترکین قرار می گیرد .

مهندس ساقی در ادامه از همکاری های بسیار خوب و سازنده ائمه جمعه و جماعت در راستای اعتلای فرهنگ صحیح مصرف آب در سالیان گذشته تقدیر و تشکر نمود و خواستار ادامه این روند شد .

در ادامه این دیدار آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بجنورد با اشاره به خدمات دهی بسیار خوب شرکت آب و فاضلاب به شهروندان ، خدمت در شرکت آب و فاضلاب را برای پرسنل این شرکت یک افتخار و قابل تقدیر دانست .

آیت الله یعقوبی با اشاره به هدر رفت سهم قابل ملاحظه ای از سرمایه های کشور از طریق اسراف ، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی در راستای مصرف بهینه آب را یکی از مهمترین راه های جلو گیری از اسراف دانست و افزود فرهنگ سازی و آگاهی بخشی باید بصورت عینی و قابل لمس برای همگان باشد تا بتواند تاثیرات مد نظر را در بیننده و شنونده داشته باشد .

ایشان در پایان صحبت های خود بر ادامه روند همکاری ائمه جمعه و جماعت در راستای اعتلای فرهنگ مصرف صحیح آب با استفاده از تریبون های نماز جمعه ومساجد تاکید کرد .

قابل ذکر است مهندس غلامحسین ساقی در 28 شهریور ماه سال جاری به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری منصوب گردید و این اولین اقدام در دیدار با مسئولان استانی و شهرستانی می باشد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
482 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):20
20 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 24-10-1399, 08:42