A- A A+

1015

سه ایستگاه مطالعه کتاب در امور های تابعه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی راه اندازی خواهد شد

دکتر جهانی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان ازکتابخانه این شرکت بازدید نمود .

در این بازدید ابتدا منصور درتومی مشاور مدیر عامل و مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی گزارشی از و ضعیت کتابخانه و اهمیت کتاب و کتاب خوانی در شرکت ارائه نمود و از آمادگی شرکت جهت برگزاری مسابقات کتاب و کتابخوانی خبر داد و خواستار توجه بیشتر مسئولین کتابخانه ها در ارسال کتاب های بیشتر و جدید در زمینه های مختلف شد .

دکتر جهانی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شرکت آب و فاضلاب به لحاظ توجه ویژه و خاص به امر کتاب و کتابخوانی گفت : کتاب و کتابخوانی، هنوز در میان مخاطبان و علاقه مندان به مطالعه و تحقیق جایگاه ویژه خود را دارد و بخشی از سبد فرهنگی مردم را به خود اختصاص داده و شبکه های ارتباطی مجازی و اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی، نتوانسته از شمار علاقمندان بکاهد بلکه فناوری های جدید به صورت جدی به کمک روش های سنتی آمده و البته تاثیرات خود را بر میزان اطلاعات و آگاهی افراد جوامع گذارده است.

در این بازدید راه های همکاری متقابل بین شرکت آب و فاضلاب و اداره کل کتابخانه ها در راستای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی مورد بررسی قرار گرفت و دکتر جهانی از راه اندازی سه ایستگاه مطالعه در امور های آب و فاضلاب شهر های بجنورد ، شیروان و اسفراین خبر داد که به زودی راه اندازی خواهند شد .

خاطر نشان می شود شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در سال 1392 با همکاری اداره کل کتابخانه های استان اقدام به راه اندازی کتابخانه ای جهت استفاده همکاران و خانواده ها نمود و در حال حاضر حدود 2000 جلد کتاب در این کتابخانه وجود دارد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
514 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):21
21 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 24-10-1399, 08:42