A- A A+

1014

آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان شمالی برگزار گردید

روز یک شنبه 28 شهریور ماه سال جاری آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در محل سالن اجتماعات بانک ملی با حضور مهندس قانع معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مهندس علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی ، مسئولین استانی و شهرستانی و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برگزار گردید .

در این مراسم ابتدا مهندس سید ابراهیم علوی که مدت شش سال عهده دار مسئولیت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت بود گزارشی از اقدامات انجام شده در طی این 6 سال ارائه نمود و سپس مهندس علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن تقدیر و تشکر از مهندس علوی گفت : اقدامات بزرگی در این مدت در استان انجام شده و پروژه های آب و فاضلاب پیشرفت خوب داشته است و در عین حال هنوز به لحاظ برخی شاخص ها در این زمینه از کشور عقب هستیم که با اختصاص اعتبارات مناسب این عقب ماندگی ها باید جبران شود . علی نیا با اشاره به اختصاص 5 هزار میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبرسانی کشور اظهار داشت : تا کنون 30 دصد از اعتبارات سهم خراسان شمالی از این محل پرداخت نشده است .

مهندس قانع معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این مراسم با اشاره به گذشت 26 سال از قانون تاسیس شرکت های آب و فاضلاب گفت : در ابتدای تاسیس شرکت های آب و فاضلاب بسیاری از شهر های کشور دچار مشکل کمبود آب بودند اما اکنون 99 درصد شهر های کشور تحت پوشش شبکه آب شرب سالم و بهداشتی و 42 درصد از شهرها نیز تحت پوشش شبکه فاضلاب قراردارند .

مهندس قانع افزود : هم اکنون 121 طرح آبرسانی و 266 طرح فاضلاب در دست اجراست که نیاز به 430 هزار میلیارد ریال اعتبار است که با توجه به قیمت پایین نفت طی سالهای گذشته ، روند اجرای این پروژه ها به کندی پیشرفته و برای تسریع در تکمیل پروژه ها باید به فکر منابعی مانند جذب بخش خصوصی و سرمایه گذار خارجی باشیم .

مهندس غلامحسین ساقی مدیر عامل جدید شرکت نیز در سخنانی با اشاره به اقدامات بسیار خوب انجام شده در سنوات قبل ،کار خود را دشوار ارزیابی نمود و و در زمینه اجرای پروژه های مختلف آب و فاضلاب استان اولویت کار خود را در خصوصی سازی ، توانمند سازی و آموزش پرسنل در راستای بهره وری بهتر عنوان نمود .

در پایان این ایین از زحمات صادقانه مهندس سید ابراهیم علوی قدر دانی و آقای مهندس غلامحسین ساقی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی معرفی گردید .

خاطر نشان می شود مهندس علوی به مدت شش سال مدیر عامل شرکت انجام وظیفه نمود و از چهار ماه و نیم گذشته ایشان به عنوان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان خراسان شمالی معرفی گردید وهمزمان سرپرستی شرکت آب و فاضلاب را نیز عهده دار بودند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
474 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):21
21 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 24-10-1399, 08:42