A- A A+

993

در آستانه هفته صرفه جویی آب از مشترکان کم مصرف شهر بجنورد تجلیل به عمل آمد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : روز یک شنبه 30 خرداد ماه و در آستانه هفته صرفه جویی در مصرف آب (یکم الی 7 تیر ماه) و آغاز فصل گرما و افزایش مصرف آب در شهر های استان از مشترکان کم مصرف شهر بجنورد تجلیل شد.

منصور درتومی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی این شرکت در مصاحبه با خبر نگار صدا و سیمای استان در همین رابطه گفت : صرفه جویی به معنای درست و مناسب مصرف کردن است واین مسئله می تواند در حوزه اقتصاد خانواده نیز تأثیرگذار و سرنوشت ساز باشدو بر این اساس است که امام خمینی(ره) مصرف زیاد و بیش از نیاز در آب و برق را نه تنها نادرست و حرام می دانند بلکه آن را ضمان آور و شخص مسرف را نسبت به جامعه مدیون می شمارند.

در تومی افزود : صرفه جویی این نیست که از هر چیزی به مقدار کم استفاده کنیم بلکه صرفه جویی ، مصرف در حد برآوردن نیازهای اساسی انسان است وبه نوعی می توان گفت : صرفه جویی نوعی تشکر از خداوند در برابر نعمتهای بی پایانی است که در اختیار ما قرار داده .

994

وی همچنین گفت : یکم الی هفتم تیر ماه هرسال به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب نامگذاری شده است و دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در این هفته با توان بیشتری نسبت به دیگر روزهای سال به فرهنگ بهینه مصرف آب اهتمام می ورزدو با برنامه ریزی هایی که در سال 95 صورت گرفته حدود 30 برنامه در این هفته اجرا خواهد شد که یکی از این برنامه ها از مشترکین کم مصرف می باشد .

ایشان خاطر نشان ساختند با شناسایی مشترکان کم مصرف در کلیه شهر ها و قرعه کشی بین آنها 17 مشترک شناسایی شده اند که در این هفته ( هفته صرفه جویی ) در شهر های مختلف استان از آنها تجلیل به عمل خواهد آمد و شروع تجلیل از مشترکان کم مصرف در آستانه هفته صرفه جویی در شهر بجنورد آغاز گردید و از دو نفر از مشترکان کم مصرف بجنوردی با حضور خبرنگاران وگروه خبر صدا و سیمای استان تجلیل گردید .

این نکته حائز اهمیت است که در راستای اعتلای فرهنگ استفاده از لوازم کاهنده مصرف آب به این عزیزان شیرآلات کم مصرف آب اهداء گردد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1801 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):16
16 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 23-07-1399, 11:06