A- A A+

978

نیرو های متخصص و متعهد ارکان اصلی پیشرفت شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی است

سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در نشستی با پرسنل به مناسبت گرامیداشت هفته کار و گارگر گفت: نیرو های متخصص و متعهد ارکان اصلی پیشرفت شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی است.

سید ابراهیم علوی شرط اول جهت رشد و تعالی یک شرکت و ارگان را سرمایه های انسانی دانست و افزود این سرمایه باید از چهار بعد جسمی ، تفکر و دانش ، بعد احساس رضایتمندی و فضایل اخلاقی تامین باشد تا بتواند برای سازمان مفید باشد .

علوی تخصص بالا را بدون فضایل اخلاقی یک مشکل مهم در رسیدن افراد به خواسته های سازمانی خواند و با اشاره به تاکیدات و سفارشات دین مبین اسلام به فضایل اخلاقی ، همکار خوش اخلاق و متخصص را سرمایه اصلی برای یک سازمان عنوان نمود.

علوی گفت : همه همکاران در یک سازمان در قبال یکدیگر مسئولند و باید حرکت تمام پرسنل رو به جلو و مثبت و ماندگار باشد و تفکر عامل پیشرفت و بهبود تمام کار ها خواهد بود .

ایشان امر به معروف و نهی از منکر ، اجتناب از غیبت و شایعه پراکنی را از ارکان اتحاد و برادی در سازمانها نام برد و کلیه پرسنل را به این امر مهم فراخواند.

در این مراسم ایمان چلیچ معاون مالی و پشتیبانی ، محمد صباغیان رئیس کار شورای اسلامی کار استان ، جعفر امانی مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت و احمد واحدی مسئول ورزش شرکت گزارش از عملکرد حوزه های خود برای پرسنل ارائه نمودند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1808 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):19
19 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 23-07-1399, 11:06