A- A A+

976

دکتر قربانی نماینده منتخب مردم شهرستانهای بجنورد ، مانه و سملقان ، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی از این شرکت بازدید و با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد .

دکتر قربانی نماینده منتخب مردم شهرستانهای بجنورد ، مانه و سملقان ، گرمه ، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس دهم شورای اسلامی ضمن بازدید از شرکت آب و فاضلاب با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد .

در ابتدای این بازدید مهندس سید ابراهیم علوی گزارشی از عملکرد شرکت آب و فاضلاب در زمینه منابع ، مخازن ، تامین ، توزیع آب شرب و همچنین وضعیت فاضلاب شهری استان و چالشهای پیش روی صنعت آب وفاضلاب استان ارائه نمود .

در ادامه مهندس علوی خواسته ها و انتظارات شرکت آب و فاضلاب (یکی از مهمترین دستگاههای خدمات رسان استان که وظیفه سقایی مردم را بر عهده دارد )از نماینده منتخب مردم اعلام نمود و خواستار پیگیری جدی مشکلات مردم در این زمینه شد .

دکتر قربانی نیز در این بازدید تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی را از نیازهای اولیه و اساسی مردم برشمرد و بر پیگیری جدی برای رفع چالش های صنعت آب و فاضلاب استان در حیطه وظایف در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود .

در انتهای این دیدار دکتر قربانی از کلیه قسمتهای شرکت آب و فاضلاب بازدید نمود و با کلیه پرسنل این شرکت آشنا گردید .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
819 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):12
12 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17