A- A A+

974

برای دانش آموزان مدرسه شاهد 2 شهر شیروان کلاس آموزشی مصرف بهینه آب و روشهای صرفه جویی برگزار گردید .

در راستاي ترويج فرهنگ مصرف بهينه آب و به درخواست اولیاء مدرسه ابتدايي شاهد 2 کلاس آموزشی مصرف بهینه آب و روشهای صرفه جویی برگزار گردید .

در این جلسه علي اكبر عبدي جانشين مدير امور آب و فاضلاب شیروان به كاهش نزولات جوي و محدويت منابع آب در شهر شیروان اشاره نمود و اظهارداشت بايد با مصرف صحيح آب مانع بروز بحران كم آبي شويم و اين با آموزش صحيح و به موقع براي دانش آموزان ميسر مي شود.

عبدی افزود فرهنگ مصرف صحیح آب بايد در رفتار و عمل تمامی اقشار جامعه نمود یابد و این فرهنگ سازی باید از سنین پایین به خصوص از دانش آموزان و به صورت گام به گام نهادینه شود .

در ادامه اميد عباس پور رئيس اداره بهره برداري امور آب و فاضلاب شیروان نیز اظهار داشت اگر چه 97 درصد سطح زمين را آّب گرفته و اما فقط 2درصد از آب قابل شرب و شيرين است و اين در حالي است كه سهم نزولات جوي در شيروان كم شده است.

وی خاطر نشان ساخت : امور آبفاي شيروان با تلاش شبانه روزی بر منابع ، مخازن و شبكه های آبرسانی آبی سالم و بهداشتی و در رنج استاندارد در اختیار شهروندان قرار داده است .

در ادامه راههای صرفه جویی مصرف آب برای دانش آموزان توضیح داده شد و سپس دانش آموزان به اجرای نمایش نامه ای با عنوان صرفه جويي در مصرف آّب پرداختند .

در پايان مراسم كتاب آموزشي آب و روشهاي صحيح مصرف و 400 برگ بروشور 20 روش صرفه جويي در مصرف آب بین دانش آموزان و معلمان توزیع گردید و دانش آموزان با روشای صحیح مصرف آب و جلو گیری از اسراف این ماده حیاتی آشنا شدند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
341 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):18
18 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17