A- A A+

962

رئیس و اعضای شورای شهر بجنورد از تصفیه خانه های آب و فاضلاب این شهر بازدید نمودند و با روند و فرایند تامین و توزیع آب شرب تا جمع آوری و تصفیه فاضلاب آشنا شدند

 روز شنبه مورخ سوم اسفند ماه خانم افشین فر رئیس شورای شهر بجنورد به همراه اعضای این شورا از تصفیه خانه آب و تصفیه خانه فاضلاب شهر بجنورد بازدید نمودند .

این بازدید با هدف آشنایی بیشتر اعضای شورای شهر با فرایند تامین ، تصفیه و توزیع آب شرب بهداشتی ، جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری و همچنین آشنایی با مشکلات و چالشهای موجود در بخش آب و فاضلاب شهری در شهر بجنورد برگزار گردید .

در ابتدای این بازدید اعضای شورای شهر در محل تصفیه خانه فاضلاب شهر بجنورد حضور یافتند و مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی مطالبی را در مورد تصفیه خانه فاضلاب شهر بجنورد ، فرایند تصفیه ، قسمتهای مختلف این تصفیه خانه ، شمای کلی از مناطقی که در شهر بجنورد تحت پوشش خدمات فاضلاب شهری است و تعداد مشترکین در بخش فاضلاب ارائه نمود و پس از آن کلیه حاضرین در جلسه از کلیه قسمتهای تصفیه خانه و فرایند تصفیه فاضلاب شهر بجنورد بازدید نمودند .

963

همچین در ادامه این بازدید حاضرین با حضور در محل سالن جلسات تصفیه خانه آب شهر بجنورد ابتدا اطلاعات کلی در باره ظرفیت تصفیه خانه ، حجم ورودی آب از سد ، فرایند تصفیه خانه ، قسمتهای مختلف آن ، حجم خروجی و تعداد مشترکان بهره مند توسط مدیر عامل شرکت ارائه گردید و سپس رئیس شورای شهر به همراه دیگر اعضاء از کلیه قسمتهای تصفیه خانه فاضلاب بازدید نمودند و با فرایند تصفیه آب در این تصفیه خانه آشنا شدند .

خانم افشین فر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه پرسنل شرکت ، ارائه خدمات آب و فاضلاب را در شهر بجنورد مطلوب ارزیابی نمود و افزود در حال حاضر شهروندان از خدمات ارائه شده رضایت دارند .

خاطر نشان می شود تعهد به تعامل بیشتر و همکاری دو جانبه در ارائه خدمات هرچه بهتر به همشهریان از مهمترین دستاورد این بازدید بود که اعضای شورای شهر و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب بر آن تاکید نمودند . 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
805 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):19
19 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17