A- A A+

954

شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در بین دستگاههای اداری استان رتبه برتر شایسته تقدیر ویژه را در جهت فراهم نمودن زمینه اقامه هرچه باشکوهتر نماز کسب نمود .

روز یک شنبه 27 دی ماه ، نخستین اجلاس استانی نماز با عنوان نماز ، مسجد ، مدرسه با حضور کلیه مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن همایش فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی شهر بجنورد برگزار گردید .

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان و سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی سخنرانان این اجلاس بودند که به بیان اهداف برگزاری این اجلاس پرداختند و نماز را سرچشمه پاکی و چشم پوشی از گناهان دانسته و بر فراهم نمودن امکانات لازم جهت برپایی فریضه الهی نماز و توجه به نماز اول وقت تاکید نمودند .

در پایان این اجلاس از دستگاههای اداری برتر در امر نماز تقدیر شد که شرکت آب و فاضلاب استان به عنوان رتبه برتر و شایسته تقدیر ویژه معرفی گردید و با اهداء لوح تقدیر شد .

در لوحی که به همین مناسبت با امضاء حجت الاسلام یعقوبی و علی اکبر پرویزی به شرکت آب و فاضلاب اهدا شد آمده است :

جناب آقای مهندس علوی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان شمالی :

نماز نردبام بلند رسیدن به قله های عرفان و بندگی و عماد و اساس دین ناب محمدی (ص) است و تلاش در جهت فراهم کردن زمینه اقامه نماز هرچه با شکوه تر این فریضه الهی ، رسالتی که به فرمایش قرآن کریم در صدر وظایف صاحبان مکنت و قدرت ، مدیران و کارگزاران نظام اسلامی است .

ضمن تقدیر و سپاس از تلاشها و پیگیری های جنابعالی و همه خادمان و یاوران نماز آن مجموعه در راستای تحقق این امر مهم ، کسب رتبه برتر شایسته تقدیر ویژه در میان دستگاههای اداری استان در سال 93 را تبریک عرض نموده ، از درگاه احدیت توفیقات بیشتر را برایتان آرزومندیم .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
188 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):21
21 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35