A- A A+

953

کلاس آموزشی فرهنگ صحیح مصرف آب با موضوع خلاقیت در اصلاح الگوی مصرف در مدرسه شاهد رسالت شهرک فرهنگیان شهر بجنورد برگزار گردید .

روز یک شنبه 27 دی ماه ، دوره آموزشی فرهنگ صحیح مصرف آب با موضوع خلاقیت در اصلاح الگوی مصرف در مدرسه شاهد رسالت شهرک فرهنگیان شهر بجنورد برای کلیه پایه های اول تا پنجم ابتدایی برگزار گردید .

این دوره آموزشی با هدف تشویق دانش آموزان جهت ارائه نظرات و پیشنهادات نو آورانه در راستای اصلاح الگوی مصرف آب تشکیل گردید .

در ابتدای این دوره خانم جعفری مدیر مدرسه با تشریح اهداف این طرح گفت : مدرسه شاهد رسالت به عنوان مدرسه پایلوت جهت برگزاری طرح خلاقیت در اصلاح الگوی مصرف در نظر گرفته شده و در همین راستا دانش آموزان با روشهای صحیح مصارف حامل های انرژی آشنا شده اند و در ادامه این طرح دانش آموزان به ارائه نظرات و پیشنهادات خلاقانه در همین راستا خواهند پرداخت .

وی افزود این طرح به مدت یکسال تحصیلی در این مدرسه اجرا خواهد شد و نتایج اجرای طرح برای سازمان آموزش و پرورش و شرکتهای آب ،برق و گاز ارسال خواهد شد .

در ادامه منصور درتومی مشاور مدیر عامل و مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب در جمع دانش آموزان ضمن ابراز خرسندی و استقبال از اجرای این طرح گفت : آب یکی از نعمت های بی بدیل خداوند است که مانند و همتایی ندارد و حیات کل موجودات به آن بستگی دارد و لذا باید همه مردم به فکر مصرف بهینه آن باشند و بهترین راه برای رسیدن به این هدف توجه دانش آموزان به این امر مهم است که قادر خواهند بود بصورت ریشه ای فرهنگ صحیح مصرف را در جامعه نهادینه نمایند و با ارائه راهکار ها و شیوه های نوین مصرف از هدر رفتن انرزی های بدون جایگزین جلوگیری نمایند .

وی در ادامه با طرح سئوالهایی از دانش آموزان مطالبی را در رابطه با شیوه های نوین مصرف آب ارائه نمود و دانش آموزان را به ارائه پیشنهادات جدید در راستای اصلاح الگوی مصرف آب ترغیب نمود و افزود به بهترین راهکار ارائه شده از سوی دانش آموزان در پایان سال تحصیلی جوایز ارزنده ای را از سوی شرکت آب و فاضلاب دریافت خواهد نمود .

در پایان کلیه دانش آموزان کتاب های آموزشی مصرف بهینه آب دریافت نمودند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1085 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):45
45 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15